Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder 2005 lusterko


piotr_goral1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiada ktoś może same szkoło do lusterka Pathfindera? Obudowa jest sprawna tylko zbiło się. Istnieje możliwość naprawy tego bez kupowania nowego w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Widzę wątek o lusterkach to zapytam. Czy ktoś z Was kiedyś dokładał sobie ogrzewanie do lusterek ??? Mam lustra sterowane elektrycznie ale nie wiedzieć czemu są one bez podgrzewania (chociaż każdy nissan którym jeździłem miał grzane lusterka razem z tylną szybą). Sprawdziłem kiedyś w serwisie i tak jest w oryginale, co jesienią i zimą jest smutne. Wtedy za taki myk zawołali ok 1000 zł no to zrezygnowałem. Ale jakby ktoś podrzucił info to bym sobie wymotał, na allegro szkła z grzałka nie kosztują wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się myle ale wydaje mi się to w miare proste tzn. zmiana wkładów na grzane i pociągnięcie kabla + do bezpiecznika ogrzewania tylnej szyby a - do najbliższej masy.

Można też to zrobić na całkowicie osobnym przycisku,kable do do najbliższego + i -

Edytowane przez budmiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie powiedzieli mi, że wiązka nie jest przystosowana do grzania lusterek. Jeden mądrala też coś pitolił, że kabloteka od tylnej szyby może na dłuższą metę nie przenieść dodatkowego obciążenia. Ja sobie myślałem tak jak kolega pisał, że wszystko jest tylko wkład lusterka jest bez grzałki - tak by było najlogiczniej biorąc pod uwagę masową produkcję. Będę musiał tam poprostu zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego nie tyle instalacja moze nie wytrzymac obciazenia co podlaczenie dodatkowych obciazen moze komputer nie zaakceptowac i wykazywac moze zaczac bledy i tym podobne rzeczy sam juz drugi miesiac walcze ze swoim kompem i nikt nie potrafi go naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dopytałem mechaniorów i powiedzieli coś podobnego: czyli, że trzeba poinformować komputer że będzie płynął większy prąd bo może wyrzucać błędy. Jak se będę robił to się zdecyduję na osobne zasilanie ze sterowaniem z oddzielnego przycisku (nie mam pdgrzewanych foteli więc miejsce na klawisz jest) i będzię chyba spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwykły przekażnik lekarstwo na komputery

Komputer nie jest na tyle przebiegły żeby mieżyć obciążenie na podgrzewaniu szyby podłączaj spokojnie i nie słuchaj bzdur o kompach

Na szczęście to nie mercedes że komp musi o wszystkim wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w sklepie z częściami do ciężarówek kupisz takie specjalne maty które nakleja się na szkło lusterka od tyłu o ile się nie mylę to kosztuje około 10 pln. Ja kupowałem w hurtowni opoltrans podpinałem bez żadnych przekaźników i działa co prawda BARDZO RZADKO tego używam.

 

a tak apropo tych przekaźników nie mam w siebie świateł przeciwmgielnych i zastanawiałem się nad dołożeniem dodatkowych tylko nie wiem czy nie trzeba jakiś przekaźników i czy można by je z rogala pod kierownicą włączać? ile macie kliknięć na przeciwmgielne ja mam tylko raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno przełączenie stałe do przednich drugie chwilowe do tylnych brakuje ci przekaźnika albo i jest i ewentualnie Przełącznik musisz wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...