Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Układ kierowniczy w terrano II


fotokora

Recommended Posts

Witam.

Problem polega na mojej niewiedzy odnośnie układu kierowniczego w tyranie II a mianowicie: będąc dziś na warsztacie podnieśliśmy tyrana do góry (koła w powietrzu) i przy poruszaniu przednim kołem prawo-lewo drugie koła stoi w bezruchu chyba ze poruszam mocniej wtedy przeciwne koło również chodzi. Mechanik twierdzi że po opuszczeniu auta coś tam się usztywnia i jest wszystko ok. Jadąc po asfalcie nie czuć żeby ściągało autko w jakąś strone. Czy z tym układem w tyranie takjest czy może gdzieś na drążkach szukać usterki? Zetknął się ktoś z tym?

 

 

 

i co nikt mi nie doradzi? czzy moze mieś tu wine drążek środkowy?

Link to comment
Share on other sites

czzy moze mieś tu wine drążek środkowy?

Kolego. Drążek środkowy do wymiany. Chyba że znajdziesz kogoś, kto Ci go zregeneruje - napewno wtedy wyjdzie taniej (ja tak zrobiłem). Generalnie chodzi o to, że jeden sworzeń w tym drążku pracuje tylko w jednym poziomie i przeważnie to on wysiada podczas gdy drugi jest jeszcze dobry. Przy okazji sprawdź też wspornik.

Link to comment
Share on other sites

Na trzepakach wyszło że na tym drązku środkowym jest luz a dokładnie na przegóbach kólistych tych które są na drążku. Czy te luzy mogą być przyczyną zbierania opon?

Link to comment
Share on other sites

Guest terranosaur

Chyba że znajdziesz kogoś, kto Ci go zregeneruje

regenerować drążki ????!!!!!!! co ty ludziom doradzasz ;DDDDD żeby sie pozabijali :D

 

:fish:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Drążek wymieniony jeżdzi się lepiej. Na diagnostyce zbierznosć wyszła dobrze ale amorki zaledwie 40% więc chyba się skończyły i czas na nowe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...