Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka hamulca


Gość MPTABLE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że temat świecącej kontrolki hamulca ręcznego był już poruszany to chciałbym go odświeżyć.

 

Po gwałtownym hamowaniu do całkowitego zatrzymania hamulcem roboczym nagle zapaliła mi się kontrolka hamulca ręcznego. świeci się cały czas i nie wiem co się stało. Ręczny trzyma a auto hamuje dobrze........natomiast kontrolka !...? nadal świeci.....proszę o jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odepnij wtyczkę od zbiorniczka, jak zgaśnie to może pływak się przyciął, a jak nie to sprawdź przy ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo brakuje plynu, albo pekl wezyk idacy z vaccum pompy do czujnika cisnienia, czy jakos tak to sie nazywa. To jest standart w primach.

 

a wogule to jaki silnik?

 

i poszukaj bo tez bylo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo brakuje plynu, albo pekl wezyk idacy z vaccum pompy do czujnika cisnienia, czy jakos tak to sie nazywa. To jest standart w primach.

 

a wogule to jaki silnik?

 

i poszukaj bo tez bylo!

 

Było ale jak się nie mylę przy p11 td mój to benzyna 2.0. sprawdzę tą wtyczkę i napiszę

 

dodając straciłem już hamulce...pedał miękki i zero hamowania. sprawdzam czy to wężyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakaś rurka poszła, a kontrolka świeciła bo płyn zaczął uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...