Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Obroty


Gość marson86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marson86

Wy też tak macie w swoich modelach 1.8 że obroty wzrastają a prędkość jset jakby nie adekwatna do mocy pojemności silnika ?chodzi mi o to że kręcę przypuścmy na 3 biegu do 4tys. obrotów a na predkosciomierzu mam z tego co zawsze pamiętam 60-70 km/h. Silnik zaczyna już wyć,być głośny powyżej 3,5 tys. Mechanik od japonczyków powiedział mi że one tak mają...Z resztą auto było pod kompem badane,sondy,przepływomierz zarówno sprzęgło wszystko w porządku. Nie słychać łancucha zeby był do wymiany. Jestem laikiem w tej dziedzinie ale mam dziwne wrażenie jakby coś było zapchane nie wiem katalizator?Może orientacyjnie podać swoje poszczególne prędkosci na danych obrotach np . na 3,5 i4 tys. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty względem skrzyni biegów się nie zmieniają każdy będzie miał to samo pod warunkiem takich samych skrzyń biegów

natomiast możesz zmierzyć elastyczność/moc autka np na równym terenie przyspieszać od 40-100 np na 3 biegu ile ci to sekund zajmie i jak ktoś robi tak samo to będziesz miał wyznacznik ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...