Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[k12] rozrząd i mechanik bielsko-b i ok


jarek walewski

Recommended Posts

Czytałem szeroki wątek o kontrolce, sondzie l. i rozrządzie i chciałem doprecyzować kiedy mikrus nabiera chęci odświeżenia własnego rozrządu?Czy oprócz tych błędów są jakieś ostrzeżenia w pracy silnika czy już będzie za późno wtedy?świeci mi się błąd związany z lambdą.

Druga część pytania to czy ktoś może polecić mechanika w okolicach bielska coby fachowo spojżał a okularów nie miał bardzo drogich? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Jak rozrząd jest do wymiany to błąd jest faz rozrządu p0011 oraz błąd wałka rozrządu wtedy na 100% do wymiany, wtedy ma zazwyczaj trudności z rozruchem zimnego silnika oraz czasami może zgasnąć.

Sonda nie ma nic do rozrządu, jak możesz to podaj kod błędu zobaczymy która to sonda i coś się poradzi albo napisz czy są jakieś objawy jak jest błąd aktywny.

Link to comment
Share on other sites

pytałem profilaktycznie o rozrząd bo błąd mi się świeci już długo i powraca po skasowaniu w serwisie powiedzieli że można to zbagatelizować(ponoć ten typ tak ma), więc póki co zostawiłem tyle,że jak wyskoczy następny to nie będę wiedział o jego istnieniu więc pytałem o objawy poza check engine :rofl: jak będę miał okazję to sprawdzę na własną rękę i napiszę jaki numer to może uda się to zlikwidować.Objawów wadliwego działania nie stwierdzam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...