Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k12] rozrząd i mechanik bielsko-b i ok


jarek walewski

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem szeroki wątek o kontrolce, sondzie l. i rozrządzie i chciałem doprecyzować kiedy mikrus nabiera chęci odświeżenia własnego rozrządu?Czy oprócz tych błędów są jakieś ostrzeżenia w pracy silnika czy już będzie za późno wtedy?świeci mi się błąd związany z lambdą.

Druga część pytania to czy ktoś może polecić mechanika w okolicach bielska coby fachowo spojżał a okularów nie miał bardzo drogich? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozrząd jest do wymiany to błąd jest faz rozrządu p0011 oraz błąd wałka rozrządu wtedy na 100% do wymiany, wtedy ma zazwyczaj trudności z rozruchem zimnego silnika oraz czasami może zgasnąć.

Sonda nie ma nic do rozrządu, jak możesz to podaj kod błędu zobaczymy która to sonda i coś się poradzi albo napisz czy są jakieś objawy jak jest błąd aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem profilaktycznie o rozrząd bo błąd mi się świeci już długo i powraca po skasowaniu w serwisie powiedzieli że można to zbagatelizować(ponoć ten typ tak ma), więc póki co zostawiłem tyle,że jak wyskoczy następny to nie będę wiedział o jego istnieniu więc pytałem o objawy poza check engine :rofl: jak będę miał okazję to sprawdzę na własną rękę i napiszę jaki numer to może uda się to zlikwidować.Objawów wadliwego działania nie stwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...