Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] tylne zawieszenie


Gość conan_librarian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość conan_librarian

Witam. Od jakiegoś czasu nasila mi się odgłos dochodzący z tyłu - coś jakby przytłumione szorowanie/tłuczenie. Słychać to jak wjadę w większą dziurę lub za szybko przejadę próg zwalniający. Nie są to amortyzatory bo niedawno wymieniałem. Czy ktoś z was miał podobne odgłosy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Od jakiegoś czasu nasila mi się odgłos dochodzący z tyłu - coś jakby przytłumione szorowanie/tłuczenie. Słychać to jak wjadę w większą dziurę lub za szybko przejadę próg zwalniający. Nie są to amortyzatory bo niedawno wymieniałem. Czy ktoś z was miał podobne odgłosy?

 

a sprawdziłeś tylne kielicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jeszcze miałem Sunny'ego miałem podobne odgłosy, winą były sprężyny tylnego zawieszenia, były już tak miękkie że do bagażnika nie mogłem wsadzić więcej niż 100 kilo bo tak siadał że masakra ;/ tak więc sprawdź to, wsadź dwie osoby na tył i zobacz jak bardzo Ci usiadł :) ja miałem tak że koła 14" chowały się w nadkolach :/ albo jedź na sprawdzenie zawieszenia (w Opolu 20-30 pln kosztuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...