Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 2.0eGT


Gość Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chcialbym przedstawic maine eGT ktore zakupilem w lutym 2011, mniejsza z tym :) do rzeczy pare danych:

rok: 1991

engine: wiadomo jaki SR20.. :dribble:

wyposazenie: el szyby,el.szyberdach,el.lusterka+podgrzewane,abs,immobilizer xD,c.zamek,halogeny,wsp.kiery...noi tradycyjnie dla eGt polkubly itd

mechanicznie: sprzeglo EXEDY , reszta seria GT

Ogółowo auto zakupione jako baza do zrobienia fajnego JDM'a...

Primera na dzien dzisejszy stoi w garazu i czeka na zrobienie blacharki no bo rdza szaleje , auto wyglada jak wyglada ale bd robione pare gratow juz zebralem min. niedawno doszly tłumiki: koncowy replika APEXI N1 i srodkowy MAGNAFLOW bd doloczone z ukl wydechowym 2,5 i kolektorem 4-2-1 ale to potem...na dniach auto bd rozbierane do blachy i bd robiona blacharka i nadejdzie nowy lakier :)

Plany:

-zawias Weitec 40/40 lub cos nizszego

-rozporka przod tył

-pomalowanie pokrywy zaworów

-zimny dolot

-alu 16 advan

-oponki na profilu 40

-kubły

-ogarniecie mnóstwa pierdolek ktore potrzebuja wymiany/naprawy/dopieszczenia

 

Pozdrawiam

post-36921-0-69815500-1301083231_thumb.jpg

post-36921-0-69628500-1301083258_thumb.jpg

post-36921-0-32067000-1301083287_thumb.jpg

post-36921-0-10963400-1301083439_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum a zawitałe ponieważ noszę się z zamiarem zakupu primerki, poluje na gt lub top sporta i jeśli wszystko przebiegnie sprawnie w przyszłym tygodniu zostane szczęsliwym posiadaczem top sporta. Plany masz fajne, samochód potrzebuje wkładu i serca więc życzę wytrwałości i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu Prima znalazła nowy dom ;) życze powodzenia w realizacji planów i trzymam kciuki, rób dokładno fotorelacje z postepów przy aucie :D z kad bedziesz kombinował rozpórke a tył?? i ciekawy jestem jak bedzie tłumik mońcowy zamocowany.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu Prima znalazła nowy dom ;) życze powodzenia w realizacji planów i trzymam kciuki, rób dokładno fotorelacje z postepów przy aucie :D z kad bedziesz kombinował rozpórke a tył?? i ciekawy jestem jak bedzie tłumik mońcowy zamocowany.

pozdro

rozpórke na przod juz mam upatrzoną a na tył cos sie znajdzie , mam znajomego magika co robi ukl wydechowe ,kolektory itp wiec bd burza mozgów co i jak porobic zeby bylo git :) oczywiscie fotorelacja z prac bd na bierzaca prowadzona juz niebawem auto bd mialo robiona blacharke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już coś wymyślicie z tylna rozpórka to dawaj znać, jeśli było by git może dwie szt wyprodukujecie to z checia zawine :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spoko , niema problemu :)

 

wczoraj Prima wkoncu zostala zawieziona do blacharza , trafilo pare gratow takie jak : tylna klapa ,pas tylny .

Nic tylko pozostaje wyczekiwać na nowe wcielenie GT :shiftyninja: foty z prac wrzuce jak bd u blacharza...trzeba czuwać nad projektem ;) Pzdr

 

dzis kolejny edit i kolejne graty do GT :rozporka kielichów przód i taka mała rzecz jaką jest filtr oleju Simota. Jako ze prace blacharskie nadal trwaja to zbieram jakies drobnijsz graty do Primy ;) pzdr

post-36921-0-00134500-1304147353_thumb.jpg

post-36921-0-19274200-1304147364_thumb.jpg

post-36921-0-15296100-1304147378_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklej jakieś zdjecia z parcy blacharza :) z jakiego materiału jest ta rozpórka?? kombinowałeś już coś z tyłem??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shadows

wklej jakieś zdjecia z parcy blacharza :) z jakiego materiału jest ta rozpórka?? kombinowałeś już coś z tyłem??

pozdro

rozporka metalowa zamowiona w mtuning.pl ,z tylnia rozporka bd kombinowal jak odbiore auto od blacharza . Foty z prac blacharskich dodam za ok tydzien . Mam nadzieje ze za max dwa tygodnie GT wyjedzie w nowym wdzianku

 

Wkoncu jakies foty z prac blacharskich tak obecnie sie prezentuje eGT...hmm z tyłu istny Rat Style :D zagoscila juz nowa klapa bagaznika , za tydzien cala blacharka bd ukonczona i autko jedzie do lakiernika ;) Pzdr

post-36921-0-78448900-1304789911_thumb.jpg

post-36921-0-41437400-1304789922_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...