Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p12] Obroty spadaja


Gość yeti74

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem,przy nie rozgrzanym silniku tzn. wskazowka temperatury jest poza polem czerwonym ale blisko,przy ponownym uruchomieniu silnkika obroty albo schodza do zera i gasnie albo blisko zera i po chili wracaja do normy,co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam mam dokładnie ten sam problem. P12 Silnik 2.0 140 kM. Kupiłem tydzień temu primerę i zauważyłem te same objawy. Na rozgrzanym silniku gdy dojeżdżam do skrzyżowania to obroty spadaja poniżej 500 a nawet czasami do 0 i albo sie podnoszą i silnik pracuje równiutko, albo auto gasnie. Po odpaleniu dzieje się to samo, albo spadają do 0 i auto gaśnie, albo się podnoszą i jest ok. Co to może być? Dzieje się to tylko na w pełni rozgrzanym silniku. Filtry i płyny nowe. Nie wiem jak ze świecami i przewodami WN. Gdzieś wyczytałem, że przyczyną może być przepływomierz, albo zawór EGR. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu sie go rozwiązac to proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, >>>>że przeczytaleś<<<< i to sie chwali, bo inni piszą, zadają pytania a na forum nie poszukają.

Jeśli czytałeś, to teraz praktykuj na swoim, gdyż przypadek - przypadkowi nie równy.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...