Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio


Gość klakier2606

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klakier2606

witam.mam problemz radiem.mam nissanka z 2006 roku z navi i radiem u dolu oryginalne.otuz kupilem radio z tej aukcji http://allegro.pl/dedykowane-nissan-qashqai-x-trail-od-artax-t2s-i1511675412.html radio fajne ale niemoge podlaczyc poniewaz moje radio (bylo oryginalne cd nissana 1din)ma inna wtyczke ( taka ja mam wtyczke to jest tylko pogladowe ale taka http://allegro.pl/zlacze-do-nissan-x-trail-radio-iso-i1504161018.html ) a w tym nowym radiu jest wtyczka ( http://allegro.pl/adapter-kostka-iso-nissan-zrs-as-47b-i1510754349.html ) i tak myslalem kupic te wtyczki i polaczy ale czy to bedzie chodzzic???? moze obejdie sie bez przerabianai kabli. radio ponoc obsluguje sterowanie z kierownicy bez przerabiania.ma moze ktos jakies pojecie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie mam gó.. radio 1din jedno z tańszych i wyjąłem wtyczkę istniejącą w aucie, wsadziłem taką z drugiego linka i wszystko jest OK.

Co do sterowania z kierownicy to nie wiem, bo nie mam,

Ale powinno być dobrze, bo wtyczka jest dość mocno dedykowana- do modeli nissana po 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie do końca rozumiem co masz na myśli przez pojęcie "podejdzie"...

1) rozmiar - raczej tak, to typowy 2 din

2) podłączenie - tu już na P&P bym nie liczył... ale oczywiście da się

3) sterowanie z kiery - też się da, tylko potrzebny już dwa razy lepszy magik niż przy pkt 2 ;)

 

Tak spytam jeszcze z ciekawości... jaki jest cel pakowania 1kzl w to urządzenie?

to używka, dźwięk do dvpy, navi do dvpy... Za podobną kasę masz niefirmowe stacje multimedialne (grają do dvpy ale za to...) z obsługą wszystkich możliwych formatów dźwięku jak i video oraz możesz sobie wgrać navi takie jakie chcesz z aktualnymi mapami

lub...

w tym budżecie powinno starczyć na jakiegoś podstawowego pioneera z dvd i navi, który nawet mocno nie kaleczy dźwięku ;)

 

jak to mawia Rydzyk: Diecezja należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to radio nie będzie miało przypadkiem takiego zabezpieczenia jak x-trailowe . Czyli blokada z immobilizera uniemożliwiająca podłączenie radia w innym pojeździe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś jest podobny temat z radiem od T31 i ktoś wspominał o tym co chudson, że komp nie rozpoznaje urządzenia po podłączeniu.

 

Osobiście zgadzam się z Bartezm, szkoda kasy na to bo szału nie będzie, lepiej markowe radyjko 1DIN i do tego sterowanie z kierownicy i będzie hulać aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z radiem, po zmianie akumulatora:

 

1. Radio wyświetla:"CODE IN",

2. Wpisuję kod czterocyfrowy z karty gwarancyjnej

3. Potwierdzam przyciskiem " ^ " i wyskakuje na wyświetlaczu radia "WAIT 60M".

 

Po 60 minutach znowu sytuacja się powtarza. Czy u Was też takie problemy występowały?

 

W załączeniu przesyłam naklejkę z kodem - czy tak samo u Was wygląda naklejka z kodem?

 

 

20130107201440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywają przypadki ,że radio jest wymieniane na gwarancji w ASO ale książki z kodem już nie wymieniają.

Dziwne bo u mnie orginalne nissanowskie 2din z kaseciakiem i CD nie chciało kodu po odłączeniu aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...