Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 2.2 DTI 126KM problem z uzyskaniem 200 km/h


adi2474

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z uzyskaniem wiekszych predkosci w mojej Primerce p12 rocznik 2002 2.2 DTI 126 KM. Ostatnio sie spalila masa wiec auto nie chcialo czasami odpalac, to byla tylko jedyna jego usterka. Teraz chcialem ja sprawdzic na autostradzie i co sie okazalo jechala na 6 biegu tylko 180 km/h przy ok 3100 obrotow/min. Czy ktos juz mial takie usterki i od czego mozna zaczac od razu pisze ze tankuje na stacji BP i nie leje do niego jakis tam bio paliw czy opalu. Prosze o odpowiedz badz podanie linkow z podobna usterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam p12 2.2 138 km i najszybciej jechalem 200 km/h więcej nie dalo sie obroty byly zawysokie ( zanaczam ze jechalem w 4 osoby z wakacji)

ile jechaliście waszymi p12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w 3 osoby na autostradzie A1. Chociaż ostatnio jechałem sam do 180 km/h bez problemu, ale dalej coś pomału szło udało mi się do 190. Poszedł by dalej lecz trwa to wieczność i ktoś zawsze mnie przyblokował :) Moim zdaniem to sa troche słabe predkości max przy skrzyni 6 spokojnie powinien sie rozkulac do przynajmiej 220 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4 osoby + pełny bagażnik + autostrada angielska = 200km/h. Trochę to trwało, ale jaka adrenalina:] Szczerze, to nie czuje się tej prędkości, ciśnienie skoczyło ze względu na dobijającą do 200 wskazówkę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moja primerka na autostradzie do 190 km/h buja się bez problemu - tylko 6 wbijam przy jakieś 160 km/h i na każdym poprzednim biegu ciągnę powyżej 3000 obr/min. Max zapiąłem 205 km/h ale moim zdaniem różnice pomiędzy uzyskaniem 180 a 200 to: wiatr (czołowy czy z tyłu), stan drogi (minimalne wzniesienia, spadki) , jakość paliwa, stan filtra paliwa i inne takiego typu drobne szczegóły. Nie ma co się przejmować , że jedna idzie 180 a druga 200. Wymień u siebie filtry paliwa i powietrza sprawdź opory toczenia kół zalej 1/4 baku jakiegoś V povera i osiągniesz swoje 200 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Primerke 1,9 dci i bez problemu robię 200 km na autostradzie na szóstym biegu fakt że trwa to chwile ale 200 pojawia się na zegarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez bez problemu siegam 200 a nawet wiecej , silnik 1,9 dci , btw czytalem ze v max primy to 190km/h - fabryczne dane o ilepamietam z nawigacja sprawdzalem bo az wierzyc sie nei chcialo ponad 200 sypałem tylko strach bylo juz jechac bo bujało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio udalo mi sie na A4 ze zgorki 200 km/h myske ze na 205 by sie skonczylo wszystko zalezy na jakim paliwie sie jedzie a niestety nasze CPeny lubia ja "ulepszac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...