Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Kontrolka "check"


Gość Arson88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem odnośnie kontrolki check engine. Brat posiada micrę 1.0 16v 1996r. Problem polega na tym że co jakiś czas przy próbie zapalania mruga kontrolka check engine i za żadnego czorta nie da radę odpalić auta. Rozrusznik kręci. dopiero po którejś z kolei próbie kontrolka zapala się na stałe i wtedy auto odpala bez najmniejszego problemu.(czasem trzeba czekać nawet 20 minut) czego to może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petla immo indukuje zbyt niskie napiecie w transponderze.

 

uzyj wyszukiwarki, było na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można naprawić tą usterkę? Dodam jeszcze że rzecz ta dzieje się częściej na jednym kluczyku a na drugim zdarzyło się zaledwie raz czy dwa. Jedne kluczyku mam ja a drugie brat. i problem często zdarza się na tych moich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprogramowac immobiliser z komputera, elektronik wezmie od ciebie za te usługe ok 300zł. ewentualnie mozesz rozebrac plastiki na kolumnie kierowniczej, i przesunac troche petle indukcyjna na zewnatrz. (taki czarny pierscien z przewodami na stacyjce). po prostu chodzi o to zeby petla była blizej kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...