Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Jaki olej


Gość rudi12

Rekomendowane odpowiedzi

czesć mam prośbę o rade mam almera 14. 99 rok mam ją trzy lata 130tys ma na liczniku przejechane od poczatku leje olej shel helix 5w40. tak jak lał poprzedni właściciel i tu pytanie auto ma już swoje lata czy przejśc na pół syntetyk jak tak to jaki polecacie ? i dodam jeszcze że auto nie bierze grama oleju dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie a jak masz już powyżej 100tys to możesz zalać Valvoline maxlife

Oleje silnikowe MaxLife

 

- Opracowane do silników o przebiegu powyżej 100,000 km.

- Specjalne dodatki konserwujące uszczelki zmniejszają zużycie paliwa.

- Dodatkowe formuły czyszczące redukują powstawanie osadów.

- Unikalne dodatki zmniejszające tarcie zapobiegają zużywaniu się części.

- Zaawansowane dodatki minimalizują rozkład i zużycie oleju.

- W pełni syntetyczna formuła oleju.

 

 

i rozlewane są w USA i Holandi(jak dobrze pamiętam :shifty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć mam prośbę o rade mam almera 14. 99 rok mam ją trzy lata 130tys ma na liczniku przejechane od poczatku leje olej shel helix 5w40. tak jak lał poprzedni właściciel i tu pytanie auto ma już swoje lata czy przejśc na pół syntetyk jak tak to jaki polecacie ? i dodam jeszcze że auto nie bierze grama oleju dzieki

 

 

jak nie żal ci kasy, to lej syntetyk.

ja jednak użyłbym półsyntetyka, bo nie widze absolutnie żadnego sensu płacenia dwa razy tyle za syntetyka, skoro tańszy odpowiednik równiez spełnia wszystkie wymagane normy nawet z nawiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodam coś od siebie. N15 230.000 km przebiegu i cały swój żywot na mobil1 0w40 i nie zanosi się na przejście na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...