Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Datsun Cherry] Czy warto kupić?


Gość Dantez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Daniel i mieszkamw Kielcach przymierzam sie do kupna Nissana Datsuna Cherry z silniczkiem 1.3 na gazniku wczoraj go ogladalem jezdzilem nim jest on z 1986roku 5drzwiowy no i technicznie jest ok ale jesli chodzi o blacharke trzebaby troszke poprawic podszybie z przodu i chce gosciu za niego 1600zl brac czy nie brac?? Pozdrawiam.

a oto przykladowe zdjecie:

 

pulsaret.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie te stare nissany. Nie wiem czy akurat tego warto czy nie warto kupić. Samochód już ma swoje lata i pewnie będzie wymagał trochę nakładu pracy. Mi się podoba. Zwłaszcza ten na zdjęciach.

 

0933_6mg.jpg

 

0933_4mg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strzelec

Fajne autko...kiedys te kanciate autka mi sie podobaly...i w sumie nadal sa fajne...kumpel ma Mitsu Lancera z lat 80....fajny jest ale troszke blacha sie sypie i ma zniszczone fotele...no ale skoro mowisz ze jezdziles i tylko z blacha jest zle, to ja bym zaryzykowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowalem sie na Nissana Laurel`a 2.8 Diesel :D Przekaonal mnie silnik 6 cylindrow ;) w stanie idealnym technicznym. Jutro o 15 po niego jade :P zdjecia wiec tez beda po 15 mam cyfrowke wiec porobie troszke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość primeraW10

ja mialem kiedys datsuna sunny B310 coupe. rok 1982 (ostatni w produkcji) tylny naped, silnik A15. jezdzil super ale sie skonczyla blacha. potem stal prawie 2 lata i po zalozeniu sprawnego aku i zalania benzyna gaznika odpalil za drugim razem. sam bylem w szoku, potem gosciu co go kupil pojechal nim jak gdyby nigdy nic, wszystko dzialalo

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...