Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejs do nissana


papisp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest pełno interfejsów do nissana np DDT 2000 INTERFEJS RENAULT DACIA NISSAN CLIP CAN co sądzicie o tym czy zdaje egzamin może ktoś ma i się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to taj, jeżeli chodzi o DIESLE to możesz zainwestować w KTS-s czyli jakieś 2000zł wtedy będziesz miał różne możliwości, a jak chcesz taniej to musisz pójść do papierniczego i kupić paczkę spinaczy za 1.5zł i będziesz mógł na kodach błyskowych sprawdzić co i jak, opis na forum, jeżeli chodzi o benzynkę to fejsik ELM za 70zł styknie, lub też spinacz z poprzednich zakupów biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem nad takim interfejsem ale już mnóstwo czytałem i że elm może mieć problemy z p11.144 ;/. U ciebie się to łączy bez problemów? I co sądzisz o tym DDT 2000 ? Sposób na spinacze mi nie działa ;/, nie wiem czemu ;/. Dodam że narazie mi się żaden błąd nie pali ale to na spinacz powinna coś kontrolka reagować a u mnie nic ;/

Edytowane przez bugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELM pod benzynę da radę a DDT to tylko do P12, u mnei lata bez problemu a na spinacz to Ty masz 1.8 i może tego nie ogarniać ale zerknę tu i tam i zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam działanie metody "spinaczowej" w 1.8 benz. z 2000 r.

2 skrajne w szerszej części złącza zwierane spinaczem - zapłon na ON i po kilku sekundach wyjęcie spinacza,

kontrolka zaczyna migać kodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie spinacz działa (WP11.144 - QG18DE - 2000 rok) :) Mimo wszystko zastanawiam się też nad kupnem interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

QG18DE z 2000r - na spinacz pięknie działa. Zamówiłem kiedyś interfejs ELM 327 - sprawdzałem na dwóch egzemplarzach, ale żaden nie działał. Były to wersje na bluetooth. Ani komputer ani telefon nie widziały elma. Chciałem zakupić inny interfejs ale może się okazać tak jak z elmem.

Może doradzi ktoś coś innego sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...