Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytanie - z fotkami


Gość longer 81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość longer 81

Witam ma pytanie co jest na fotkach i do czego służy ?

 

Co to jest na fotce nr.1 i 2 - jedynka to jakiś ( włącznik - wyłącznik znajdujący się pod klapą komory silnika,czy on coś wyłancza i czy jest to pokazywane przez jakąś kontrolkę na zegarach,czy nie ?

 

A dwójka to jakiś Filtr ? jak tak to od czego i czy jest rozbieralny w celu wyczyszczenia ? bo nigdy tego np: nie wymieniałem przy wymianie innych filtrów.

 

Dzięki i pozdrawiam z gorącej Francji.

post-29388-0-90261100-1302030071_thumb.jpg

post-29388-0-05745100-1302030081_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. masz alarm w samochodzie???

ad2. jaki silnik?? może obszerniejsze zdjecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To na 99% wyłącznik krańcowy - tak jak DINO sugerował zapewne powiązany z alarmem który był lub jest zamontowany.

2. Silnik masz zapewne Diesel CD20T a ta puszka to element składowy instalacji podciśnieniowej do wspomagania pompy hamulcowej, coś w rodzaju "magazynku" podciśnienia. W wolnej chwili postaram się dokładnie zbadać jakie są wszystkie zadania tego elementu. Nie czyści się tego ani nie wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość longer 81

Dzięki Panowie - tak alarm jest orginalny,a silnik to TD 2.0.

A co do tego alarmu to oznacza że jeżeli klapa od silnika zostanie otwarta to załączy się alarm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego alarmu to oznacza że jeżeli klapa od silnika zostanie otwarta to załączy się alarm ?

 

powinien smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzyłem u siebie i fot. nr 1 - nie wiem bo u mnie tego niema, ale alarmu też niemam więc ok.

fot. nr 2 - jak pisał nicchi jest to swego rodzaju "magazynek podciśnienia do serwa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...