Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile bedzie kosztowal remont silnika w N13 1.3 SLX gaźnik ???


Gość Michalek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michalek

Jestem posiadaczem Nissana Sunny N13 1.3 SLX ( E13 )autko ma juz 287 tyś km. :wink: i niedlugo bedzie trzeba zrobic remont....autko nie bierze prawie oleju ale chodzi dosc głosno. Mechanik powiedzial ze jednego zawora nie da sie juz "dociagnac" i bedzie pukal. Powiedzcie co zrobic aby autko chodzilo ciszej? lub czy warto inwestowac w remont??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
Jestem posiadaczem Nissana Sunny N13 1.3 SLX ( E13 )autko ma juz 287 tyś km. :wink: i niedlugo bedzie trzeba zrobic remont....autko nie bierze prawie oleju ale chodzi dosc głosno. Mechanik powiedzial ze jednego zawora nie da sie juz "dociagnac" i bedzie pukal. Powiedzcie co zrobic aby autko chodzilo ciszej? lub czy warto inwestowac w remont??? Pozdrawiam

Pewno ze warto zainestowac o ile prawda jest ze to tylko zawor. Teraz czesci do tych pojazdow sa tanie. Njlepiej kup glowice z zaworami na szrocie i poprostu podmien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalek

Dzieki, jestem mocno przywiazany do tego autka, dostalem je od rodzicow na 18-stke... i szkoda by mi bylo gdyby sie posypalo... Jakie moga byc koszty takiej głowicy z zaworami ?? Pozdrawiam.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
Dzieki, jestem mocno przywiazany do tego autka, dostalem je od rodzicow na 18-stke... i szkoda by mi bylo gdyby sie posypalo... Jakie moga byc koszty takiej głowicy z zaworami ?? Pozdrawiam.... 8)

Nie mam pojecia.. trzeba popytac ludzi, trzeba pojechac na szrociarnie... mysle ze glowica gdzies w granicach 300zl bedzie kosztowala.

Fajnie ze sa ludzie przywiazani do swoich samochodzikow. Ja tez jestem przywiazany do swojego N13. Jezdze nim juz 9lat. Poprzedni moj samochod to tez nissan N13 tyle ze z takim silnikiem jak Twoj. Sluzyl mi 2latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalek

Ja mam swojego od miesiaca ale w rodzinie jest juz od 8 lat i powiem szczerze ze sprawowal ( przepraszam :D sprawuje sie!!! ) rewelacyjnie. auto naprawde niezawodne..... chyba przekonales mnie do kupna tej głowicy.... Moze odzyska swa piekielna moc 60 Hp :))))))) Hehe.... Pozdrawiam.... tak wogole to moj sedanik wyciaga 165 km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo widze ze znalazłem kolege "Bombla" ktory posiada podobny motor.....:) Powiem szczerze ze moj silnik trzyma sie ok tylko głosno chodzi ( zawory ). Bede remotowal na 100%..... N13 Rulez Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Sunny pali w miescie w zime kolo 10.5 litra, w lato w miejskich upałach ok. 8,5-9,5 litra. Na trasie tak jak mowisz kolo 110-120 pali ok 7,5-8 litrow....ale przy dosc ekonomicznej jezdzie, bo jak mu sie przyłozy ( 60 Hp :))))) to pali kolo 11-12..... :) Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...