Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 nowa stara Premka


foorest1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna ( kilku dni ) stałem się posiadaczem Primery z 2000r 2,0 kombi w automacie.

Do tej pory miałem MAXIMKĘ z gazem i blosem którą byłem zmuszony sprzedać, obecnie na stanie jest jeszcze almera z gazem PRINS ale na taki mnie juz nie stać.

Wszystko idzie do przodu instalki też więc chciałem zapytać co polecicie do Primery? Zanima napisałem to najpierw poczytałem.

Stag 4 lub Stag300+ do tago wtryski hanna lub Matrix HD544 i reduktor Zavoli albo Zeta S. Gdzieś jeszcze czytałem o krótkich wężykach i ustawieniu wtrysków ale po kilku godzinnym czytaniu wszystko zlało się w jedno i chyba mam jeszcze większę pustkę w głowie niż miałem na początku. Chciałbym zapłacić za coś z czego będe zadowolony a nie za latanie i proszenie o regulacje itp.

Jeśli możecie to napiszcie jaki zestaw najlepszy adekwatnie do ceny, co mam podkreślić przy rozmowie z mechanikiem no i jeśli ktoś zna dobey warsztat w okolicy Mińska Mazowieckiego to też posłucham rady. Z tego co wiem Siedlce odpadają i jest jakiś niezły zakładzik na Arynowie...

To tyle po krótce. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od niedawna ( kilku dni ) stałem się posiadaczem Primery z 2000r 2,0 kombi w automacie.

Do tej pory miałem MAXIMKĘ z gazem i blosem którą byłem zmuszony sprzedać, obecnie na stanie jest jeszcze almera z gazem PRINS ale na taki mnie juz nie stać.

Wszystko idzie do przodu instalki też więc chciałem zapytać co polecicie do Primery? Zanima napisałem to najpierw poczytałem.

Stag 4 lub Stag300+ do tago wtryski hanna lub Matrix HD544 i reduktor Zavoli albo Zeta S. Gdzieś jeszcze czytałem o krótkich wężykach i ustawieniu wtrysków ale po kilku godzinnym czytaniu wszystko zlało się w jedno i chyba mam jeszcze większę pustkę w głowie niż miałem na początku. Chciałbym zapłacić za coś z czego będe zadowolony a nie za latanie i proszenie o regulacje itp.

Jeśli możecie to napiszcie jaki zestaw najlepszy adekwatnie do ceny, co mam podkreślić przy rozmowie z mechanikiem no i jeśli ktoś zna dobey warsztat w okolicy Mińska Mazowieckiego to też posłucham rady. Z tego co wiem Siedlce odpadają i jest jakiś niezły zakładzik na Arynowie...

To tyle po krótce. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Czytałeś ze zrozumieniem :D

Dobór "gratów" to podstawa, nie daj się zwieźć dazmenom na teksty- będzie jeździć na Valtekach...

Sterownik Stag 300+ ,hana (zielona lub niebieska), Zavoli S (u mnie jest ale klęka przy 7000rpm)lub coś z nowości może NIKO

Prawidłowy montaż na tych podzespołach powinien kosztować ok 3000PLN , zwróć uwagę by zdjęli kolektor do wiercenia (postaw jasny warunek), hanki przydałoby się jak najkrócej pojedynczo (ale nie każdy tak będzie chciał zamontować-musisz się uprzeć...ja się nie upierałem)

Jeżeli nie podpowiedzą koledzy montażysty szukaj na LPG forum.

Pooglądaj fotki jak montował DINO (trzy,cztery posty niżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym do staga ciagniesz soft i kupujesz kabelek za 30 zł + jakiś przenośny sprzęcik i już sam możesz zobaczyć co się dzieje w instalacji gazowej

 

 

co można dopisać to

Filtr fazy lotnej czaja FL03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżdżę już od 3 lat na instalacji gazowej STAG 200, bezproblemowo i naprawdę spisuje się super. Wtedy to była jedna z lepszych instalacji, teraz pewnie są nowsze i o wiele lepsze, ale i tak założyłbym STAG-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od niedawna ( kilku dni ) stałem się posiadaczem Primery z 2000r 2,0 kombi w automacie.

Do tej pory miałem MAXIMKĘ z gazem i blosem którą byłem zmuszony sprzedać, obecnie na stanie jest jeszcze almera z gazem PRINS ale na taki mnie juz nie stać.

Wszystko idzie do przodu instalki też więc chciałem zapytać co polecicie do Primery? Zanima napisałem to najpierw poczytałem.

Stag 4 lub Stag300+ do tago wtryski hanna lub Matrix HD544 i reduktor Zavoli albo Zeta S. Gdzieś jeszcze czytałem o krótkich wężykach i ustawieniu wtrysków ale po kilku godzinnym czytaniu wszystko zlało się w jedno i chyba mam jeszcze większę pustkę w głowie niż miałem na początku. Chciałbym zapłacić za coś z czego będe zadowolony a nie za latanie i proszenie o regulacje itp.

Jeśli możecie to napiszcie jaki zestaw najlepszy adekwatnie do ceny, co mam podkreślić przy rozmowie z mechanikiem no i jeśli ktoś zna dobey warsztat w okolicy Mińska Mazowieckiego to też posłucham rady. Z tego co wiem Siedlce odpadają i jest jakiś niezły zakładzik na Arynowie...

To tyle po krótce. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Witam,

znaja sie na tym w garwolin a konkretnie przed zjezdzajac z obwodnicy w strone lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...