Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak zmienić kolor wskazówek przy białych zegarach ?


Gość mepszo

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem zrobić białe zegary w P10 ale są białe wskazówki . Jak najlepiej zmienić ich kolor żeby miało to ręce i nogi , przeglądałem komentarze ale nic nie znalazłem. Jakieś propozycje?

:twisted: pozdrawiam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem zrobić białe zegary w P10 ale są białe wskazówki . Jak najlepiej zmienić ich kolor żeby miało to ręce i nogi , przeglądałem komentarze ale nic nie znalazłem. Jakieś propozycje?

:twisted: pozdrawiam :twisted:

Poszukac czerwonych z mlodszego rocznika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem zrobić białe zegary w P10 ale są białe wskazówki . Jak najlepiej zmienić ich kolor żeby miało to ręce i nogi , przeglądałem komentarze ale nic nie znalazłem. Jakieś propozycje?

:twisted: pozdrawiam :twisted:

Poszukac czerwonych z mlodszego rocznika??

Chyba średnio dobry pomysł, bo czerwone wskazówki miały nie nowsze roczniki, tylko wyższe wersje. Napewno miała je P10 GT ( eGT ).

 

A tak na poważnie, to mój braciszek na ten przykład pomalował swoje wskazówki takim specjalnym lakierem do spławików. Kapitalny efekt, szczególnie gdy zaświeci się poświetlenie!

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też nakleić wolię półprzepuszczalną (tzw TRANSPARENTNĄ) w dowolnym kolorze. Można ją kupić w każdym sklepie z foliami reklamowymi, kosztyje grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektorych autach da sie je normalnie wysunac do gory ale nie wiem czy nissany tez tak maja, ja sobie kiedys pomalowalem bez sciagania czerwonym lakierem do paznokci hehe i efekt tez bardzo przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...