Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zawieszenie


fugas123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie mam mały problem a mianowicie chodzi o to że po dzisiejszej wymianie

przednich amortyzatorów + sprężyny w A32 ( prawy był całkiem padnięty) miało być niby wszystko pięknie,cacy

a tu po zjechaniu z podnosnia kolejny zonk dokładnie chodzi o to że przy

kręceniu kierą lewo ,prawo wydobywają się jakieś zgrzyty i coś przeskakuje :(

Nie wiem nie jestem pewny, ale wygląda mi to na łożysko kolumny bo pouszka górnego mocowania amorka jest w dobrym tanie

Co o tym sądzicie ?? Może jakieś sugetie???

 

Pozdrawiam

 

aha jeszcze jedno czy ktoś orjentuje się czy to łożysko można samo dokupić ewentualnie od czegoś dopasować

bo z tego co widzę w sprzedaży jest ono tylko w komplecie z poduszką koszt przeraża cana wyższa niż amortyzator

 

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jaieś podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej odpada bo przecież nie da się go odwrotnie założyć :D

a przy skręcaniu uważnie sprawdzałem czy zostało dokładnie osadzone na swoim miejscu.

No nic jutro czeka mnie kolejny demontaż amorka celem zlokalizowania usterki

na szczęście cała operacja nie jest czasochłonna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdiagnozujesz problem to koniecznie napisz co to było... Mam u siebie coś podobnego... Przy kręceniu kierą cykliczne terkotanie... Mechanik zdiagnozował łożysko na kolumnie McPersona... Tylko nie mam czasu dojechać na naprawę.... Już tak od 6 miechów... Objaw nie rozwija sie wiec nadal tak jeżdżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Pod sprężyną są takie plastikowo-gumowe podkładki, jak one się wytrą to przy skręcie sprężyna delikatnie pracuje po kielichu i robi wrażenie takiego brzdękania. Stawiam że mechanik wywalił resztki tych podkładek i zaczęło "brzdąkać" przy skręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...