Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyciek oleju w przekażniku wałów


Gość czar_kom

Rekomendowane odpowiedzi

mam wyciek z przekażnika wałów,wału przedniego raptowny

 

masz ma myśli reduktor wyjście na przedni wał to normalka uszczelniacz ok 30zeta i flan sza jeśli bardzo wydarta to ok 500zł ewentualnie napawanie i szlif

jak lekko to wymieniasz uszczelniacz i śmigasz do następnego razu a może to być bardzo długo jestem tego przykładem ale na wszelki wypadek mam flanszę i uszczelniacz na czarną godzinę

cała zabawa zajmuje ok 1 godz pozdro i miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Robiłeś tę naprawę sam, czy w warsztacie?

Mam przeciek właśnie z uszczelniacza wału przedniego na reduktorze.

Cezar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maslana200

Witaj,

Robiłeś tę naprawę sam, czy w warsztacie?

Mam przeciek właśnie z uszczelniacza wału przedniego na reduktorze.

Cezar.

witam podobny problem mialem w l200 poprostu orginalny zimering przepuszczal mechanik pokombinowal z roznymi rozmiarami i jest ok maslana200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po kłopocie.

Co prawda zajęło mi to 2h, bo dawno nie grzebałem się przy samochodzie.

Ale po zmontowaniu stwierdziłem, że nie obsadziłem uszczelniacza dość głęboko i poprawiłem się w 30 minut.

Na razie jest OK.

Dzięki za dobre rady !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Justyna85

Witam Mam taki sam problem w mojej navarze , czyli wyciek oleju za reduktorem przy wyjsciu na wał, mechanik wymienił zimerig ale znów to samo, macie jakieś pomysły co zrobić?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wytarł się za duży rowek na flanszy i trzeba ją wymienić bądź napawać i szlifować co będzie na pewno trwalszym rozwiązaniem gdyż flansza jest wykonana ze słabego materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna85

Witam ponownie.

Jasne że reklamowałam ,bo jeszcze niezapłacone , sprawa wygląda tak że koledzy mechanicy wyjeli i zawieźli do Tokarza który miał wytoczyć taki sam egzemplarz , ale żeby już nie ciekło no i jak w weekend testowałąm to już mniej leci olej , ale jednak nadal leci więc znów poprawka i Tokarz ma już dość ale ja nieodpuszcze . Wkońcu jak byłam w ASO to samej tej flanszy nie można kupić tylko z cała obudową a oni sobie wołają 3 600 zł za to gówno . więc oddałam sprawę do Tokarza i zobaczymy jak będzie. Ale czy macie jeszcze jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...