Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z opuszczaniem szyb


Gość kondziu81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu mam problem z sterowaniem szyb. Zaczęło się od szyby kierowcy, najpierw się blokowała podczas opuszczania lub podnoszenia a następnie przestała działać. Później przyszedł czas na szybę pasażera z przodu- też przestała działać. I w końcu szyba z tyłu po prawej stronie- też przestała działać. Jedynie działa szyba z tyłu po lewej stronie.

Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć co jest grane i jak sobie z tym poradzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuść szybę i przytrzymaj dłużej przycisk, zamknij szybę i też przytrzymaj. Powinno pomóc.

No chyba, że to coś poważniejszego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kondziu81

Już wszystko gra. Byłem u elektryka i coś pokombinował w głównym sterowaniu szyb od strony kierowcy. Sposób z podnoszeniem i opuszczaniem szyb nie był możliwy bo nic nie działało:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konradmatyja

Też jestem Kondziem i mam X i też problem z szybami :)

Moja przy zamykaniu automatycznym po dojściu "all the way up" sama się opuszcza o 20cm. W ASO powiedzieli, że nie umieją tego zreperować. A szyba była kiedyś wymieniana po zbiciu. Jak ktoś coś to chętnie posłucham. Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwieto

Wygląda to tak, jakby działał czujnik przeciw przycięciu (jeśli szyba podczas podnoszenia natrafia na przeszkodę, to się opuszcza).

 

Nie wiem jak to wyregulować, masz przynajmniej jakiś trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...