Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka poduszki i ABS


Gość Darnok017

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze:)

 

Jestem tu nowy, gdyż od 2 tyg. jestem szczęśliwym posiadaczem almerki :)

Mam jednak kilka pytań..

 

1. Kontrolka poduszki

Niestety wogóle się nie zapala.. nie wiem w czym tkwi problem... może dlatego że brakuje mi jednego przekaźnika, jednak patrząc po instrukcji serwisowej tam powinien być jakiś przekaźnik od ecm. Proszę powiedzcie jaka może być przyczyna tego że ta lampka się nie zapala... i co z tym przekaźnikiem?

 

2. Kontrolka ABS

Po włączeniu silnika kontrolka ta świeci się dosyć długo po czym gaśnie... jednak abs nie działa.. nie mam zielonego pojęcia jaka może być przyczyna.. czyżby czegoś brakowało?

 

Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Powiedz mi kolego czy samochod byl kupiony z komisu lub z innej nieznanej strony bo jak tak to poprostu masz pozakladane tanie opuzniacze elektroniczne poniewarz auto moze byc po wypadku i zeby zaoszczedzic na kasie mechanicy na chandel zakladaja takie obejscia zamiast poduszki czy czujnikow abs wszystko gasnie i wyglada ze jest O.K

 

[Cos mi sie wydaje ze auto jest po wypadku posprawdzaj sobie czy masz poduszki a nie zaslepki i czy przy kolach masz podlaczone przewody od czujnikow.. od tego zacznij...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz racje... samochod jest po wypadku. Oddalem go do mechanika, ktory nie podjal sie naprawy tego absu. Nie wiem dlaczego, moze wogole nie umial tego zrobic. Ale zrobie tak jak mowisz. Najpierw sprawdze czujniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...