Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przepływomierz, Terrano 3.0 2004r


Manul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dośc nietypowy problem w terrano, mianowicie przepływomierze padają jeden po drugim.

 

Auto wyprodukowane w lutym 2004. Przebieg obecny 67 000km (realny - pierwszy właściciel).

 

Rok temu zapsuł się pierwszy przepływomierz - wymieniony na Boscha, bodajże 700zł. Wytrzymał kilkadziesiąt kilometrów - padł. Bosch uznał gwarancję, wymienił na nowy. Ten również padł po kilkuset km. Znów uznana gwarancja. Po kilkuset km padł TRZECI nowy przepływomierz.

 

Auto zostało oddane do elektromechanika, prześwietlona została cała instalacja od A do Z. Żadnych błędów, zwarć.

 

Czwarty przepływomierz - pojeździł nieco dłużej, od lipca zeszłego roku do teraz. Znów padł.

 

Dodam, że auto jest regularnie serwisowane, wymieniane płyny eksploatacyjne, filtry, itp, itd. Nie jest też jeżdzone w terenie...

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwara jakaś jest .....

mam tak z radiem w drugim aucie. jak popada to nie powinienem go właczać.... bo wiem co będzie. No to nie włączam.

Trzeba wedle mnie sprawdzic lepiej te kabelki wszystkie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm wez poszukaj gdzie wchodzą stare kable i podepnij nowe i zobaczysz co jest grane

 

to taka moja prop. chociaż powiem szczeżę nie bardzo aczkolwiek jest to możliwe

 

daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...