Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

DIESEL SIE DŁAWI


Gość pawel_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_24

Jestem posiadaczaem 2.0 dlx.Nie wiem co sie dzieje gdy podczas przyspieszania autko w pewnym zakresie obrotów sie dławi.Trwa to przez okło 2-3 sekudy.Co to moze byc -moze filtr paliwa do wymiany?Mam jeszcze 1 pytanko.Ostatnio zauważyłem wychodzący przewód elektryczny z filtra pa;liwa co to moze byc?????????[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomasz_a

Witam.

Istotnie taki efekt może wywoływać :

1. Zanieczyszczony filtr paliwa (wymienić- przy montarzu dobrze odpowietrzyć pompką paliwa na górze obsady filtra)

2. Powietrze w układzie paliwowym (sprawdzić wszystkie elementy łączeniowe układu paliwowego)

Przewód odchodzący z filtra paliwa dotyczy czujnika wody w filtrze paliwa. Jeśli woda pojawi się na tablicy zaświeci się pomarańczowa kontrolka z symbolem "wody w naczyniu". Kontrolka ta powinna zaświecić się przed uruchomieniem silnika i zgasnąć wraz z kontrolką "ładowanie". Jest to test tej kontrolki i nie stanowi jej złej pracy. Woda w paliwie sygnalizowana będzie w trakcie pracy silnika.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...