Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 Kąty z przodu


creativesb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem ostatnio na ustawieniu zbieżności głównie dlatego że tyłem mi rzucało, ale ustawili też przód, i wyszła dziwna rzecz, bo z przodu z prawej strony są złe kąty, a z lewej ok, i panowie powiedzieli że to się nie reguluje, nie wiedza czemu tak jest, też wyczytałem na forum że się nie reguluje, tylko kąt ustalają górne wahacze, które u mnie są nowiutkie oba ( firmy 555 ) mają może z 1000km przejechane, i do tego przy szybszych prawych zakrętach słyszę dziwny dźwięk z koła, tył pomijam bo chyba normalka że takie pochylenie, chociaż gdzieś wyczytałem że tez powinno być mniejsze, no ale też się nie ustawia, opony to 195/50 r15 ale na pierwszy rzut oka ta prawa wygląda na równo zdartą, przez co jeszcze mogą być te kąty złe ? w załączniku wydruk ze zbieżności...

post-18766-0-10631200-1303067350_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie tego co piszesz to może być jeszcze zwrotnica ( ona odpowiada za kąty ) może łożyska( na zwrotnicy) są do wymiany ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz czy nie zgnily ci mocowanie amortyzatora z ktorejs strony z tylu, mialem tak w sunnym, jedno kolo bylo bardziej odchylone i rzucalo nim w zakretach. Po rozebraniu okazalo sie ze oba amory juz siedzialy w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wydruku widać że pochylenie tyłu jest identyczne więc raczej to nie to, już doszedłem do tego że prawe tylne łożysko huczy na zakrętach..., przy luzowaniu tylnych śrub regulacyjnych jedna podkładka była jakaś zjechana że nie mogli ustawić, ale jakoś się udało, i tak się zastanawiam czy przez to się znów nie przestawiło bo jak prawym tyłem w większą dziurę wpadnę to potrafi lekko machnąć, a z lewej tego nie zauważam....I jeszcze zastanawia mnie czemu chociaż nic nie robiłem, to z przodu mam bardzo duży odstęp koła od nadkola...jak pseudo terenówka, no i twardo strasznie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...