Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Micra K12, miłość czy nienawiść?!


Szmiglo

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, jestem posiadaczem k12 rocznik 2003, z silniczkiem 1,2 i 48km...wszyscy na poczatku śmiali się z tego auta, brzydal, jak z kosmosu i podobne teksty na tym samym poziomie, lecz wystarczyła jedna jazda, a by ich zdanie się odmieniło, ja zakochałem się w tym aucie, jest wygodne, bezpieczne, w miare pakowne, i jak na taki silniczek nawet zrywne, jedyną bolączką w aucie był komputer, a ASO usłyszałem o syndromie małego dziecka, ale po kilku serwisach i jednym cholowaniu z Mławy do Łodzi :? auto zostalo definitywnie naprawiony znaczy się wymieniony komputer, w marcu 2006 konczy się gwarancja, do k12 zostaną założone progi, sportowy zderzak przód i tył, chromowane lusterka i klamki, a w następnej kolejności modyfikacja wydechu, a Wy?

 

co sądzicie o tym aucie?które wzbudza zarówna pozytywne jak i negatywne emocje....

 

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Moja żonka właśnie pomyka sobie po europie a mi co pozostało... praca i almera

 

btw przesuper autko szczególnie w wersji tekna.

 

już niedługo założę eagle f1 195/50r15

 

aha, włochy są pełne micr, a włosi się znają na wyglądzie więc bezdyskusyjnie autko jest ładne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą awaryjnością powiem tylko tyle, że w ASO koleś mi udowodnił, że w 90% są to modele 2003, czyli te pierwsze, w póżniejszych nie występują problemy z "komputerem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to auto to KUPA !!!

 

Żoną moja miała w "ciul" problemów.

 

Teraz od 1-go sierpnia jest w Anglii i własnie wczoraj przysłała mi SMS-a a potem dzwoniła, że Micra wysiadła i stoi w lesie około 70km o miejsca gdzie mieszka. Auto stało całkowicie martwe. Po około 20 mnut stania i ponownym przekreceniu kluczyka nagle auto się odezwało i zapaliło.

Niestety świecą się prawie wszystkie kontrolki akcesoriów ABS, AirBag, pasy bezpieczeństwa i kontrolka ładowania.

 

Auto dojechało na miejsce a być może dziś przejedzie po nie serwis.

 

Powtarzam dla mnie auto to kupa i najprawdopodobniej zaraz po przyjeździe auto pójdzie do ŻYDA !!!

 

 

Pozdrawiam

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą awaryjnością powiem tylko tyle, że w ASO koleś mi udowodnił, że w 90% są to modele 2003, czyli te pierwsze, w póżniejszych nie występują problemy z "komputerem"

 

 

Kolego Szmigło czy moge prosić o adres i kontakt do ASO, które stwierdziło, że w modelach z 2003 występują problemy z komputerem w tych modelach. No i czy klient ma szansę na wymianę takiego "sprzęciola" w swoim aucie.

 

 

Pozdrawiam

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...