Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszają się zegary .


Gość wawrzyn74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!raz już pisałem,ale nikt mi nie odpisał.Próbuje raz jeszcze..... W czasie jazdy,zawieszają się zegary i wskażniki na tablicy rozdzielczej. Ida na dół,albo na maksa do góry.Gdy wyłącze światła mijania,po kilku minutach wskażniki wracaja na swoje miejsce.Wyczysciłem wszystkie bezpieczniki z nalotu i myslałem,że juz ok,ale sprawa powróciła i nie wiem co robić,bo bez świateł jezdził nie bedę,a i na jezdnię musze sie gapic,a nie na zegary.POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam!raz już pisałem,ale nikt mi nie odpisał.Próbuje raz jeszcze..... W czasie jazdy,zawieszają się zegary i wskażniki na tablicy rozdzielczej. Ida na dół,albo na maksa do góry.Gdy wyłącze światła mijania,po kilku minutach wskażniki wracaja na swoje miejsce.Wyczysciłem wszystkie bezpieczniki z nalotu i myslałem,że juz ok,ale sprawa powróciła i nie wiem co robić,bo bez świateł jezdził nie bedę,a i na jezdnię musze sie gapic,a nie na zegary.POMOCY!

 

Powinieneś sprawdzić połączenia przewodów do licznika, być może masz "zaoksydowaną masę" (-). Ale może też być przerwana któraś ze ścieżek za licznikiem i to radziłbym także posprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...