Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompa paliwa w P11


Gość Riddick007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Riddick007

witam, mam pytanie. Jak można się dostać do pompy paliwa w primerce P11 97r 1.6 16V?? Czy trzeba ściągać zbiornik czy wystarczy podnieść tylne siedzenie??

 

 

pytam bo przytrafiła mi się pewna rzecz, a mianowicie dzisiaj stałem sobie na światłach i nagle zgasł mi silnik i juz nie odpalił. Pgólnie to rozrusznik kręci tylko jak by paliwa nie dostawał i wydaje mi się że może być to pompa:/ choć w sierpniu 2010r. wymieniałem na nową wartą 250zł i jeszcze był czyszczony zbiornik paliwa(przynajmniej tak mówił mechanik:/ na ile mu można wieżyć to nie wiem:P).

 

co o tym myślicie?? za wszelką pomoc i porady z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Riddick007

tak słychać. trochę sie dzisiaj bawilem przy samochodzie i kontaktowałem z kolegą mechanikiem i pompka jest sprawna filtr paliwa też. proponował żebym zobaczył czy jest iskra na świecach. świec nie wyciągałem bo nie mam klucza ale sprawdziłem w inny sposób i iskry nie ma:/ stwierdziliśmy że to bedzie palec pod kopułką(kopułkę wymieniłem w tamtym roku a palca nie bo nie mogłem odkręcić:/ mam nadzieję że to będzie palec). a co do tego palca to wie ktoś jak go zdjąć/odkręcić bo mi się wydaje że go trzyma śruba i próbowałem ją zdjąć ale się wyrobiła i nie wiem jak ją odkręcić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...