Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tulejki amortyzatora tył


Gość Kserokop

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kserokop

Witam

 

Czy ktoś juz wymieniał same tulejki amortyzatorów tylnych?

Są dostępne z firmy TED-GUM lub japońskie ale drogie czy ktos może dopasował takie tulejki od czegoś innego zewnętrzny wymiar to 34mm jaki jest wewnętrzny i długość?

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Wymieniałem własnie na te z firmy Ted gum

Szybka wysyłka , na razie sa ok

Jak długo jeździsz? bo słyszałem, że tedgum ma słabą jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Panowie jestem po wymianie tulejek-ulga dla uszu :) ale nie o tym. Ted-gum i inni robią tulejki z wymiarem zewnętrznym 34mm a w amorkach po akcji serwisowej tych nowszych jest 35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam,

mam pytanie musze wymienić tulejki gumowo-metalowe w dolnej części amortyzatora tylnego. chodzi dokładnie o te przy łączeniu amortyzatora z zawieszeniem. Katalogowo ta część nie istnieje (trzeba wymienić cały amortyzator) czy mam racje? jestem umówiony na jutro może coś się uda jednak wymyśleć dorobić. Nie wiem o jakich tulejkach jest ten wątek może właśnie o identycznych. I jeszcze pytanie czy każdy qq ma takie same amortyzatory, tulejki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedyś jak podjechałem do swojego mechanika (co prawda na wymianę opon) to pytał się mnie czy wymieniałem tuleje tylnego amorka bo ostatnio to robił. Także wniosek jest jeden można wymienić same tuleje. Zresztą jak zajrzysz pod spód to sama wymiana wygdaje się być prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wymienione. Dobrane pod wymiar z innego amortyzatora. Ale żeby to zrobić najpier trzeba wyjąć zmierzyć kupic itp i trochę czasu się marnuje bez samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...