Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano I rozpierak


Gość Felkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felkowski

Witam

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Terrano I(88 2.4). Auto załapało awarię tylnego hamulca. Rozsypał się rozpierak/samoregulator i przy okazji uszkodził tłoczek. Tłoczek, szczęki i zestaw naprawczy dostałem bez problemu. Ale sam rozpierak doprowadza mnie już do szaleństwa - od kilku dni szukam i nic...wszędzie jedna odpowiedź "nie ma". Czy ktoś wie, gdzie coś takiego dostać(oczywiście pomijając salony autoryzowane bo tam cena z kosmosu)?Czy od Terrano II pasuje?Bo z tego co widzę po zdjęciach to chyba nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz po kosztach dostac rozpierak to raczej musisz po szrotach pojezdzic bo w serwisie faktycznie maja ceny z kosmosu :)za klamke zewnetrzna do przednich drzwi chcieli ponad 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felkowski

heh nie lubię takiej "partyzantki", ale chyba nie mam wyboru....Serwis zaśpiewał sobie 450zł za ten rozpierak - chore!

Ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro poszukaj tyrankow na czesci i dzwon do wlascicieli... stary sprawdzony sposob B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc spróbuj w tych sklepach

jadar Chorzów

32 246 0126

 

kapitan Katowice

032 2561183 322555485

 

http://www.iparts.pl/

 

 

maja dużo częśći w dobrych cenach i pamietaj jedno nie wiadomo czy nie kupisz używki w kiepskim stanie . taka jeszcze jedna podpowiedz poszukaj czy nie pasuje z almery czy primery ;) to znacznie mniejsze koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felkowski

Idę tropem alemry i primery - niestety nie do końca wiem jak powinien wyglądać dokładnie rozpierak do terrego, bo w moim spiłowały się końcówki(jakby ktoś gumuwką potraktował) i nie wiem, od jakiego modelu primery/almery będą pasować <_<

Ktoś może wie dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spiłowało ci oba? może warto dać dorobić coś takiego na tokarce?

 

ew poszukaj na eBay - na niemieckim będzie drogo - ja kupiłem kilka cześci w Tajlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...