Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II przerywa, tarpie


NOmaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Terrano II przerywa (tarpie pracuje nie równomiernie) w zakresie obrotów od 2000 do 3000 tys. Co jest grane ??? pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kraqsek

Witam mam problem z Terrano II przerywa (tarpie pracuje nie równomiernie) w zakresie obrotów od 2000 do 3000 tys. Co jest grane ??? pozdr...

 

Dzień dobry :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Napisze ulubione powiedzenie kolegi z forum primery. Wpadl nowy na impreze i juz ma byc rozwiazanie. W wielu postach jest opisany problem taki jak Twoj. Tylko nalezy poszukac. Np. TUTAJ

 

A TUTAJ MASZ jak odczytac bledy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie witam wszystkich bardzo serdecznie:) szukałem na forum i znalazłem dużo aż za dużo i nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi dlatego napisałem. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie witam wszystkich bardzo serdecznie:) szukałem na forum i znalazłem dużo aż za dużo i nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi dlatego napisałem. pozdr

 

Kolego opisz to dokladnie jaki masz silnik, czy benzyna czy diesel , czy za kazdym razem tak sie dzieje , czy jak trzymasz rownomierne obroty czy tylko przy przyspieszaniu itd. to moze ktos bedzie wiedzial co sie dzieje pozdrowionka :rolleyes::warning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie. Samochód to terrano 2.7 tdi 1996 rok. układ paliwowy (zexel). Auto przerywa podczas wkręcania sie na obroty lecz jak sie przytrzyma gaz w danym punkcie to praca silnika sie normuje dodamjeszcze że wali sie biały śmierdzący dym z wydechu . Wymieniłem wtrysk Sterujący na drugi, przeczyściłem nastawnik ( w warsztatowych warunkach), zmieniłem wtryskiwacze, regolowałem nawet zapłonem lecz nie da sie go wyrególować tak by pracował równomiernie cały czas nierówno pracuje i do tego idzie biały dym z wydechu. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam model z tego roku u mnie były podobne objawy tylko że jeszcze doszla wymiana potencjometru gazu.

Po wymianie potencjometru ,wszystkich końcówek(3 lały jak chciały ;-) i przepływomieża powietrza obiawy znikły. Może przepływomietrza padł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ponawiam temat. Problem w tytule nie ustępuje, wymieniona została pompa wtryskowa, turbina, wtryskiwacze ciągle to samo :( przerywa tarpie podczas wchodzenia na obroty ?? pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...