Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

brzęczenie stukanie na dołach


Gość energy259

Rekomendowane odpowiedzi

Gość energy259

Witam

już nie mam siły wiec pisze, wiem że od terenówki nie można wymagać zbyt dużego komfortu podróżowania ale żeby głowa bolała po przejechaniu przez nasze polskie drogi. :dribble:

zdemontowałem dzisiaj boczki w bagażniku oraz tylnej klapy szukając czegoś co mi brzęczy stuka przy lekkiej nierówności na drodze, dźwięk przypomina jakby klapa bagażnika była nie zamknięta, wszystko pod plastikami siedzi sztywno jeszcze lepiej umocowałem a problem jest nadal, dziwi mnie dźwięk wydawany przez podsufitkę, stukając w lampkę jest wydawany dziwny dźwięk dachu i to prawdo podobnie jest powodem stukania na dołach ale ni uja nie wiem jak się z tym uporać, może ktoś miał podobny problem ? bo mi już nerwy puszczają bolą mnie kolana od siedzenia w bagażniku przez cały dzień :angry:

 

myślę że da się to jakoś przeczytać :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze

sciagnij z tylnych drzwi oslone blachy które sa zgrzewane rozwarstwiaja sie i brzecza jak głupie

drugie

zerknij czy nie obciera ci koło zapasowe

trzecie

otwórz drzwi i poruszaj góra dół czy zawiasy sa sprawne

czwarte zobacz czy w schowku na lewar , lewarek siedzi dobrze

ostatnie

otwórz zaslepke słoneczna)jak masz lampka czesto dzwoni

pozdr.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość energy259

dzięki sprawdzę, bo nie idzie wytrzymać byle jaka nierówność nie mówiąc o dołach tylko o przejściu np. nawierzchni można zgłupieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

już nie mam siły wiec pisze, wiem że od terenówki nie można wymagać zbyt dużego komfortu podróżowania ale żeby głowa bolała po przejechaniu przez nasze polskie drogi. :dribble:

zdemontowałem dzisiaj boczki w bagażniku oraz tylnej klapy szukając czegoś co mi brzęczy stuka przy lekkiej nierówności na drodze, dźwięk przypomina jakby klapa bagażnika była nie zamknięta, wszystko pod plastikami siedzi sztywno jeszcze lepiej umocowałem a problem jest nadal, dziwi mnie dźwięk wydawany przez podsufitkę, stukając w lampkę jest wydawany dziwny dźwięk dachu i to prawdo podobnie jest powodem stukania na dołach ale ni uja nie wiem jak się z tym uporać, może ktoś miał podobny problem ? bo mi już nerwy puszczają bolą mnie kolana od siedzenia w bagażniku przez cały dzień :angry:

 

myślę że da się to jakoś przeczytać :rofl:

 

Witam.

Nie wiem czy udało się pozbyć problemu ale jakby co to może się przyda. Miałem taki problem u siebie. Gdzieś wyczytałem, że trzeba podnieść (wyregulować) element na którym zatrzaskuje się zamek tylnej klapy. Generalnie podnieść tylną klapę. U mnie pomogło. Słyszałem, że ta opadająca klapa to taka przypadłość ale może to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy udało się pozbyć problemu ale jakby co to może się przyda. Miałem taki problem u siebie. Gdzieś wyczytałem, że trzeba podnieść (wyregulować) element na którym zatrzaskuje się zamek tylnej klapy. Generalnie podnieść tylną klapę. U mnie pomogło. Słyszałem, że ta opadająca klapa to taka przypadłość ale może to bzdura.

 

U mnie to tez klapa.... ,muszę cos z tym w końcu zdziałac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość energy259

okazała się podsufitka lub dach hehe zrobiłem tak: wziąłem kawałem deski i postawiłem pionowo w bagażniku opierając o dach i podłogę bagażnika ucichło natychmiastowo, no ale z deską nie będę jeździł, teraz będzie przechodził remont wiec będę miał okazje to rozebrać i coś tam upchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...