Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Rozbieranie dzwi w k12


Gość WDR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos kiedys probował sam montowac głośniki w k12?? Jesli tak to moglby mnie oswiecic jak zdejmuje sie ten panel zeby sie do nich dobrac??W serwisie zaspiewali mi za taka usluge 600zl...wiec wole sam powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1977
Czy ktos kiedys probował sam montowac głośniki w k12?? Jesli tak to moglby mnie oswiecic jak zdejmuje sie ten panel zeby sie do nich dobrac??W serwisie zaspiewali mi za taka usluge 600zl...wiec wole sam powalczyc

 

Odkrecasz dwie sróbki na dole kolo kratek wlotu powietrza i dwie u góry ktore u mnie sa schowane w miejscu schowka nad miejscem na radio w bogatszych wersjach bodajrze jest tam wyswietlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1977
Czy ktos kiedys probował sam montowac głośniki w k12?? Jesli tak to moglby mnie oswiecic jak zdejmuje sie ten panel zeby sie do nich dobrac??W serwisie zaspiewali mi za taka usluge 600zl...wiec wole sam powalczyc

 

Tez mi zaspiewali podobnie zaden problem abys sobie z tym poradzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tylko ze mam problem ze zdjeciem tego panelu dzwi, tzyma go ten piep**** podlokietnik,chyba jest przykrcony a ta zewnetrzna czesc nie chce zejsc...wiec nie mam jak sie do niego dostac,mam to zalatwic silowo??Opiszcie jak zdejmowaliscie ten panel pliz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1977
Hmmm, tylko ze mam problem ze zdjeciem tego panelu dzwi, tzyma go ten piep**** podlokietnik,chyba jest przykrcony a ta zewnetrzna czesc nie chce zejsc...wiec nie mam jak sie do niego dostac,mam to zalatwic silowo??Opiszcie jak zdejmowaliscie ten panel pliz

 

To tez schodzi wszystko razem nic nie musisz odkrecac. Ten caly boczek drzwiowy jest na zatrzaski i schodzi razem. Powolutku podwazaj i zejdzie wszystko razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos co trzyma to wkret ktory znajdziesz jak wyjmiesz wylacznik ten w poklokietniku od otwierania szyby podwaz go od tylu srubokretem owinietym tasma izolacyjna trzyma sie na zatrzaskach wiec badz ostrozny zeby go przytym nie zdu....za bardzo dobrze ze zdioles to co jest przy klamce ja z tym mialem problem bo ma zatrzaski od gory i dolu i latwo je polamac bez tego by sie nie dalo zdjac calego boku dzwi do okola jeszcze trzymaja calosc kolki ale latwo je wyszarpac przy pomocy ciekiego i dlugiego srubokreta ktorym ja podwazasz , szkoda ze jestem daleko od domu bo bym Ci podeslal rysunki jak sie dobrac do tych dzwi za nie cale 5 tygodni moge to uczynic pozdrawiam wszystkich microfanow ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodatkowo mam pytanie. Może ktoś wie jak głębokie głośniki można zamontować w drzwiach przednich oraz tylnich. Wybrałem sobie o głębokości montażowej 65 i 68 mm i nie wiem czy nie będzie problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i tak jak pisalem jestem gotow podeslac rysunki na temat drzwi z instrukcji serwisowej ale kolega 2dmax nie zostawil adresu emailowego a nie bardzo wiem jak plik w formacie pdf dolaczyc do tego tematu forum moze ktos mi podpowie jak dolaczyc co kolwiek do wiadomosci . Jak ktos jest zainteresowany jeszcze tym tematem to niech poda mi swoj email a odesle mu pdf z informacjami pozdrawiam wszystkich microfanow Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nie o rozbieraniu ale o głośniku w prawych przednich drzwiach w k12, otóż mam ten standardowy głośniczek bodajrze sony, i ostatnia zaczął mi harczeć i syczeć :shock: :lol:

 

co to może być :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz polaczenia na kabelku od radia do glosniczka moze ktoreś zlacze sie popsulo a jak mozesz to podlacz na probe ten glosniczek do czegos co gra dobrze np. do wyjscia drugiego kanalu (zamien lewy z prawym) i sprawdz czy dalej charczy jak tak to znaczy ze glosniczek trafilo a to juz gorsza sprawa , albo radio trafilo pozdrawiam Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio nie bo to VDO co ma 4 miesiace 8)

jakie glosniki z tych lepszych by weszly do micry?wkladaliscie cos ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jade na tych co mi fabryka dala (4+2wysokotonowe) nie wiem co tu mozna lepszego wlozyc ale jak masz drzwi rozebrane to zmierz sobie ile masz miejsca (srednica,glebokosc,otwory mocujace )i wal do sklepu kup cos coool zaloz i sluchaj a nie zapomnij o impedancji glosniczkow zobacz z jakimi najlepiej pracuje to twoje radyjo 4 czy 8 Om czy moze jeszcze cos innego bo pozniej moze cos chrypiec i charczec i moc znamionowa tych glosniczkow niech bedzie takze w granicach rozsadku a z tymi mocami to roznie bywa pozdrawiam Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że rpzy wysokich basach te głosniczki nie nadąrzają chociarz i tak są dobre jakościowo, a drzwi nie rozbieram bo narazie nie mam po co bo i dolarów brak :roll:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. a w K12 mojej luby oryginalnie były tylko głośniki w drzwiach przednich. Pytanie: Czy dokładając głośniki w drzwiach tylnych muszę ciągnąć przewody od głośników do radia czy już instalacja jest pociągnięta? Aha, i czy jest jakiś problem w ściągnięciu tapicerki drzwi tylnych?

 

Może ktoś już to robił i podzieli się wskazówkami?

 

Pozdrowienia!

 

Witam. W K12 nie ma z tyłu głośników. Rozebrałem tapicerkę drzwi tylnych. Nie ma tam przewodów do głośników. Ale w kostce przy radiu, w desce roździelczej jest komplet przewodów. Tzn. 8 sztuk. do przednich idą 4 do tylnych 4. Gdzie więc się kończą te 4 do tyłu bo w drzwiach ich nie ma.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...