Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skyline R33 GTS-T 400 HP


Gość kumek20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kumek20

Mam okazje kupic nissana skyline. cena w okolicy 3500 funtow . Skrzynia biegow automatyczna.Przebieg 180 tys km. Jak myslicie czy warto ? Jak tak to na co zwracac uwage przy kupnie Tutaj mam dokladny opis:

skyline r33 gts-r 2.5L. this car is nice and clean inside and look great out side too for its age, the car has loads of top end spec in it it has had a greedy turbo timer,

Greddy turbo Pressure Gauge

 

pioneer cd player with full wiring for sub and cd changer all speakers in the car no sub or changer in it but will fit in ok ,

Blitz sonic power Induction kit new battery 18" wheels , gtr turbo blue silicone VACUUM HOSE, inidia 10" round stanless Exhaust the car is mot to oct 13 2011 no tax , i have all the old m,o,t for it, it had a full engine rebuild and refit in 2005 there is paper work for this and it cost 3000 plus for the job alone and there paper work for more work done on the car its in the 1000,s too the 400 bhp power i was told by the last owner of the car he had it dino done on it and said it was 398 bhp but its his word so take it as his word on it i have taking it a ride its fast you can use it like a stick shift too lol its got power swiches and more on it thanks the car is pick up sheffield s25 forgot to say it has a full toad system in it and there full set of keys with it thanks.

post-37481-0-89668400-1305141863_thumb.jpg

post-37481-0-91778800-1305141879_thumb.jpg

post-37481-0-45676500-1305141889_thumb.jpg

post-37481-0-83049600-1305141897_thumb.jpg

post-37481-0-17649100-1305141916_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za srebrna smuga na oponie? czyzby malowany tak niefartownie? Cena nie wydaje się wysoka jak na ten model w kondycji opisywanej przez sprzedającego.. Tylko nie do końca przekonuje mnie ten automat, w silniku o tej mocy- do driftu się nie nada za bardzo a jeśli chciałbyś go do Polski ściągać, to kierownica będzie kłopotem, zaś przekładka profesjonalna, naprawdę dobra będzie kosztować połowę tego co auto.. No chyb że w Anglii siedzisz to co innego.. tak czy siak przed wszystkim obejrzeć i się przejechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że auto było walnięte to chyba nie ma wątpliwości, wystarczy zerknąć na spasowanie przodu. Kwestia tylko, czy bardzo. Czy będzie 2 ślady zostawiać czy więcej? Bez gruntownego sprawdzenia w warsztacie się nie obejdzie, moim zdaniem. Ja osobiście bym nawet nie jechał oglądać, przez to, co od razu widać i przez cenę. Jak to już od wielu osób słyszałem, nie ma okazji i jak coś jest zbyt tanie, to jest ku temu powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...