Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie ustawienia zbieżnośći?


Gość quba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem spytać wie ktoś może jakie powinny być ustawienia zbieżności ile mm w primerze p11 97r? bo mam maszyne do ustawiania ale w jej książeczce nie ma tego modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem ustawić bo grzebałem to mechanik powiedział że mam zbierzność i że jest +1 jak coś ci to pomoże :rolleyes:

W ramach rękopensaty jak masz taką pompę jak w załączniku to zerknij czy ci idzie zaznaczony przewód do przedniego prawego koła bo nie mogłem się doprosić na forum ok.

post-38830-0-73024200-1305381867_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEdlug poradnika obslugi i naprawy Haynesa zbieznosc kol przednich dla modeli fazy I i II (sedan i hachtback ) wynosi 0mm do 2mm (zero stopni do 12 minut) natomiast kombi 1mm do 3 mm (6minut do 17 minut).

Zbieznosc kol przednich dla modeli fazy III wg mnie takze kombi wynosi 0mm do 2mm.

Modele fazy I od czerwca 1990 do czewca 1993

Modele fazy II od czewca 1993 do pazdziernika 1996

Modele fazy III od pazdziernika 1996 do wrzesnia 1999r.

W manualu P11.144 (primera po lifcie ) podane jest ze zbieznosc minimun 0mm ,nominalnie 1mm ,maksymalnie 2mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki a co do tej pompy abs to jak jutro będe robił zbierzność to lukne...

 

Jak byłem ustawić bo grzebałem to mechanik powiedział że mam zbierzność i że jest +1 jak coś ci to pomoże :rolleyes:

W ramach rękopensaty jak masz taką pompę jak w załączniku to zerknij czy ci idzie zaznaczony przewód do przedniego prawego koła bo nie mogłem się doprosić na forum ok.

 

dokładnie tak ten przewodzik umnie idzie to przedniego prawego koła dzięki za pomoc i powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...