Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tekna vs Acenta


funyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar kupić żonie Juka i zastanawiamy się nad wesją ACENT a TEKNA. Koś może mi coś doradzić na podstawie własnych doświadczeń z użytkowaniem takich Juków. Czy nawigacja jest w miare ogarniająca Polskę czy słabizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś promocje są teraz przed wakacjami ? Jaka jest różnica cenowa między tymi wersjami ?

Chyba nie warto dla samej navi kupować teknę, zobacz tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/76112-fabryczna-nawigacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznica jest po negocjacjach 8000 PLN :whistle: , promocji nie zauważyłem, nawet rocznik 2010 trzyma sie mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnice: felgi rozmiarowo takie same tylko inny wzór , brak czujnka deszczu, kamery, nawigacji, tapicerki premium oraz przyciemnianych szyb - da się chyba bez tego jeździć :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy w wersji accenta jest elektryczne ogrzewanie lusterek?

Czy w jakiejkolwiek wersji są elektrycznie ogrzewane lusterka?

 

Czy ktoś z posiadaczy juka może odpowiedzieć na proste pytanie ; czy w juku są podgrzewane lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę odpowiedzieć co do wersji Tekna + komfort są podgrzewane i składane automatycznie lub ręcznie, myślę że podgrzewane lusterka mają wszystkie modele?...choć patrząc na cięcie kosztów przez producentów wszystko jest możliwe. Ale polecam jeden krótki telefon do dealera i wszystko jasne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...