Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TUNING SILNIKA 2.5 DIESEL


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo proszę o informację czy jest możliwość i sens tuningu silnika 2.5 diesel w Nissan Pathfinder (rok 2007, wersja EU z DPF). Silnik współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Aktualny przebieg 105.000 km. Jakie są efekty takiego tuningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam!

Bardzo proszę o informację czy jest możliwość i sens tuningu silnika 2.5 diesel w Nissan Pathfinder (rok 2007, wersja EU z DPF). Silnik współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Aktualny przebieg 105.000 km. Jakie są efekty takiego tuningu?

 

Witam u mnie zmierzono moc na hamowni i w praktyce miałem jak się okazało tylko około 158 z fabrycznych 171 koni, po przeprogramowaniu komputerka moc podniesiono mi do 206 koni (wynik z hamowni) i powiem tak ze teraz silnik lepiej pracuje i szybko reaguje na lekkie muśniecie pedału gazu. Poprawił się komfort wyprzedzania oraz czuć przyrost mocy po tuningu silnika. Ja osobiście jak na razie jestem zadowolony i myślę że było warto wydać pieniążki na ten zabieg, który trwał około 3-4 godzin. Ja zapłaciłem za taką przyjemność 1900 zł. Różnicę czuć zaraz po wyjechaniu autem na ulicę można powiedzieć ze to nie to samo auto .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie zmierzono moc na hamowni i w praktyce miałem jak się okazało tylko około 158 z fabrycznych 171 koni, po przeprogramowaniu komputerka moc podniesiono mi do 206 koni (wynik z hamowni) i powiem tak ze teraz silnik lepiej pracuje i szybko reaguje na lekkie muśniecie pedału gazu. Poprawił się komfort wyprzedzania oraz czuć przyrost mocy po tuningu silnika. Ja osobiście jak na razie jestem zadowolony i myślę że było warto wydać pieniążki na ten zabieg, który trwał około 3-4 godzin. Ja zapłaciłem za taką przyjemność 1900 zł. Różnicę czuć zaraz po wyjechaniu autem na ulicę można powiedzieć ze to nie to samo auto .

 

Pozdrawiam

 

 

A gdzie robiłesw ten tunning? w PIASECZNIE W MASTERSTUNNING?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość maron4x4

A gdzie najlepiej zrobić taki tuning? Ja też się przymierzam do podniesienia delikatnie parametrów, bo jednak trochę mu brakuje mocy szczególnie w trasie jak trza tira szybko "łyknąć", to automat jednak zamula przyspieszanie.

Znacie jakieś dobre warsztaty w wawie czy okilicach?

Ktoś już pisał na forum o MASTERTUNING z Piaseczna, czy są jeszcze jakieś niezależne opinie o tej firmie, czy tylko "marketingowcy" podszywają się za zadowolonych klientów? Oczywiście nie umniejszając ww. firmie, pytam tylko bo się nie znam :unsure:

A może są jakieś inne firmy które mają doświadczenie z tym modelem? Podeślijcie swoje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A gdzie robiłesw ten tunning? w PIASECZNIE W MASTERSTUNNING?

 

Tak w Piasecznie robiłem cała operację. Dalej jest jak na razie wszystko OK. z moim PTEM.

Pozdro dla ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...