Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskazania zegarka


Gość Kasjer

Rekomendowane odpowiedzi

Problem nieistotny ale... Po zmianie czasu przestawiłem zegar na czas letni. Zgodnie z pikaniem w Trójce. Dzisiaj zauwazyłem (znowu w Trójce u pana Manna pikało:), że zegar spóźnia się o ok. 1,5 min. W poprtzednim samochodzie zegar chodził z dokładnością atomowego więc w tym zwróciłem uwagę. Też macie takie niedokładne zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z zegarkiem mam też i ja, tylko trochę inny: po zmianie czasu na "letni" zauważyłem, że wskazania na desce rozdzielczej i na wyświetlaczu radia rozjechały się w ciągu miesiąca o kilkadziesiąt sekund. dziwne, gdyż przez 4 miesiące od odebrania z salonu wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwylezol

Problem z zegarkiem mam też i ja, tylko trochę inny: po zmianie czasu na "letni" zauważyłem, że wskazania na desce rozdzielczej i na wyświetlaczu radia rozjechały się w ciągu miesiąca o kilkadziesiąt sekund. dziwne, gdyż przez 4 miesiące od odebrania z salonu wszystko było ok.

Tez to mam - różnica około minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzam. Ale wpisów potwierdzających faktycznie, niepokojąco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z zegarkiem mam też i ja, tylko trochę inny: po zmianie czasu na "letni" zauważyłem, że wskazania na desce rozdzielczej i na wyświetlaczu radia rozjechały się w ciągu miesiąca o kilkadziesiąt sekund. dziwne, gdyż przez 4 miesiące od odebrania z salonu wszystko było ok.

Radio pewnie ciągnie czas z RDS-u i te dwa zegary nie są powiązane. Zwróciłem na ten zegar uwagę bo jakby tempo spóźniania zwiększa się z czasem. Ale może to tylko moje wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nieistotny ale... Po zmianie czasu przestawiłem zegar na czas letni. Zgodnie z pikaniem w Trójce. Dzisiaj zauwazyłem (znowu w Trójce u pana Manna pikało:), że zegar spóźnia się o ok. 1,5 min. W poprtzednim samochodzie zegar chodził z dokładnością atomowego więc w tym zwróciłem uwagę. Też macie takie niedokładne zegary?

 

U mnie jest podobnie, podczas przeglądu resetowano ustawienia ale po miesiącu wszystko ''wróciło do normy'' różnica ok 1 minuty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...