Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana radia a system nats...


Gość jarekdud
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarekdud

Koledzy. Mam już wszystko kupione...ramka, kable itp i kupuje radio...ale powiedzcie, czy bez problemowo wymienię radio fabryczne na nowe...i jak to będzie z systemem NATS...

Mam też inne pytanie...

Złamał mi się kluczyk z pilotem...mam zapasowy...czy stary złamany muszę wozić w aucie czy ten zapasowy ma wszystko imo, nats itp...

Czy mogę kupić kluczyk z pilotem i dorobić go...czy też udać się do autoryzowanego salonu...wiecie jaki koszt nowego kluczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Sposób na tani kluczyk - ebay allegro i samo kodowanie w nissanie. Co do radia to klops, musi zostać rozkodowane ale fachowca nie znam, może pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię tego.... "czy bez problemowo wymienię radio fabryczne na nowe..." - co mam rozumieć przez słowo "nowe"? Czy takie samo fabryczne, czy całkowicie inne radio? Jeśli inne, to się nie da.

Co do kluczyka, to tak jak pisal kolega wyżej. Na Allegro kupisz taki sam kluczyk, dorabiasz grot a środek przekładasz do nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię tego.... "czy bez problemowo wymienię radio fabryczne na nowe..." - co mam rozumieć przez słowo "nowe"? Czy takie samo fabryczne, czy całkowicie inne radio? Jeśli inne, to się nie da.

Co do kluczyka, to tak jak pisal kolega wyżej. Na Allegro kupisz taki sam kluczyk, dorabiasz grot a środek przekładasz do nowego.

 

 

jakbyś czytał dokładniej to wiedziałbyś że chodzi o nowe czyli nie fabryczne , no bo po co ramka do fabrycznego :rolleyes2:

a czemu się nie da , nie strasz chłopaka :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie kluczyka - to akurat jest bardzo proste i kosztuje z kluczykiem i grotem i nowym transponderem od 350 do 400 PLN. Mogę zaproponować 2 opcje ?

 

W serwisie też prosto możesz zapłacić około 780 -890 (540 kluczyk (pilot,transponder, grot) , dorobienie u ich "zaprzyjaźnionego ślusarza 90-120 PLN oraz już skromne kodowanie tylko 180 PLN) . Ale się ucieszą jak tak zrobisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi - jakbyś trochę pomyślał, to przypomniało by Ci się, że są Tinki z wyświetlaczem i bez, więc i elektroniki są różne, a na siłę to ramki można wsadzić wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdomówność ten link http://allegro.pl/kluczyk-nissan-almera-primera-micra-tino-x-trail-i2077066389.html - następnie na allegro kupujesz transponder (zgodny z tym co masz w kluczyku i prosisz sprzedawcę o prekodowanie pod model oraz grot w celu docięcia u ślusarza. Następnie przekładasz do zakupionego kluczyka dorobiony grot oraz prekodowany transponder - w przypadku Tino 2004 jest to ID 46 PCF 7936 AS Phillips Vackho 02 Dn03120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi - jakbyś trochę pomyślał, to przypomniało by Ci się, że są Tinki z wyświetlaczem i bez, więc i elektroniki są różne, a na siłę to ramki można wsadzić wszędzie.

 

 

możesz pisać jaśniej ?? z wyświetlaczem lub bez :| , rozumiem że chodzi Ci o model do 2003 i od 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem do czego zmierzasz, ale nawet w 2003r. wychodziły modele z różnymi wyświetlaczami.

A na forum były już osoby, co zintegrowane radio z dużym wyświetlaczem-ekranem, CD, klimatronikiem, chcieli przerobić - sorki, chcieli wymienić na całkiem inne radio. Ot, taka ciekawostka.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam taki kluczyk, to tak samo? http://allegro.pl/kl...2089987753.html

A jak mam taki kluczyk, to tak samo? http://allegro.pl/kl...2089987753.html

 

Z twoim kluczykiem o tyle jest kłopot, że musisz zobaczyć wewnątrz jakiego typu masz transponder z tego co ja kojarzę były dwa typy - trzeba zamówić właściwy - reszta identico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem do czego zmierzasz, ale nawet w 2003r. wychodziły modele z różnymi wyświetlaczami.

A na forum były już osoby, co zintegrowane radio z dużym wyświetlaczem-ekranem, CD, klimatronikiem, chcieli przerobić - sorki, chcieli wymienić na całkiem inne radio. Ot, taka ciekawostka.

 

to się nie zrozumieliśmy, mi chodziło o modele bez wyświetlacza czyli de facto te do 2003 roku i tam nie widzę problemu do wymiany na radio ze sklepu . a w modelach po 2003 to jakos nie widzę sensu wymiany .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

A propos radia. Czy jest możliwość podpięcia radia nie fabrycznego, dokładnie Clarion CZ202E pod sterowanie z kierownicy?

 

PS. Skoro już piszę to zapytam przy okazji. Czy ktoś montował w swojej Tince światła do jazdy dziennej w miejscu halogenów? Ja u siebie halogenów nie mam, tylko zaślepki i zastanawiam się czy by tamtego miejsca nie wykorzystać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Satanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 witam na forum kolegę o jakże przyjaznym nicku \m/;

Po 2 z tego co wiem to sterowanie na kierownicy jest dość kłopotliwe do przepięcia - głównie dlatego planuje naprawić swoje CD, zamiast zmieniać radio;

Po 3 mam nadzieję, że zamierzasz założyć homologowane światła dzienne, bo moda na 3 malutkie LEDy jest wybitnie irytująca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...