Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czym zdiagnozowac błedy


Gość grzesion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzesion

Witam

Nie otrzymalem odpowiedzi na to pytanie w dziale Terano i nigdzie nie znalazłem takiego tematu przez SZUKAJ, wiec pisze jeszcze raz w tym dziale i moze ktos mi doradzi a ,że jestem tu nowy, wiec przepraszam z góry jeśli popełnię jakieś błędy :-)

 

Mam do Was pytanie, posiadam Nissana Terrano 2 TDi 3.0 z 2003 roku, czy moglibyście mi podpowiedzieć jakim programem i kablem mogę sprawdzić sobie bledy i je ewentualnie wykasować? ELM chyba działa dopiero w dieslach od 2004 roku , a nie wiem czy DDT 2000 do tego auta będzie sie nadawało.

Moze ktos z Was wie co mógłbym zakupić.

 

Pozdrawiam i dziekuje z wszelkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega WALTI na forum napisal ze w Europie system OBD2 funlcjonuje od 2003 r w dieslach . Czy ddt2000 bedzie sie nadawal do tego autka nie wiem. Skontaktuj sie z nim napewno CI pomoze. Z tego co czytalem to on to kuma. Albo podjedz na komputer (moze jakis ELM lub KTS ) sie polaczy z autkiem i albo stracisz 50 zl jak sie polaczy (ale bedziesz wiedzial) albo nie zaplacisz jak sie nie polaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesion

Kolega WALTI na forum napisal ze w Europie system OBD2 funlcjonuje od 2003 r w dieslach . Czy ddt2000 bedzie sie nadawal do tego autka nie wiem. Skontaktuj sie z nim napewno CI pomoze. Z tego co czytalem to on to kuma. Albo podjedz na komputer (moze jakis ELM lub KTS ) sie polaczy z autkiem i albo stracisz 50 zl jak sie polaczy (ale bedziesz wiedzial) albo nie zaplacisz jak sie nie polaczy.

 

dzieki sliczne, napewno sie do niego odezwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...