Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przebieg na podstawie VIN


dbdariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W komisie stoi dwa nissany note, które były z warszawy. Mam ich nr VIN. Czy jest ktoś w stanie dostarczyć mi przebiegi lub naprawy jakie miały w ASO:

 

SJNFDAE11U1073410

SJNFDAE11U1064080

 

będe wdzięczny za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W komisie stoi dwa nissany note, które były z warszawy. Mam ich nr VIN. Czy jest ktoś w stanie dostarczyć mi przebiegi lub naprawy jakie miały w ASO:

 

SJNFDAE11U1073410

SJNFDAE11U1064080

 

będe wdzięczny za wszelkie informacje.

Jeśli chodzi o nissana to nie wiele sie dowiesz.Musisz na podstawie książki serwisowej ustalić gdzie był kupiony i serwisowany,dzwonic tam,bo tylko tak czegoś sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nissana to nie wiele sie dowiesz.Musisz na podstawie książki serwisowej ustalić gdzie był kupiony i serwisowany,dzwonic tam,bo tylko tak czegoś sie dowiesz.

Kiedyś spytałem w moim serwisie czy można otrzymać taką historię auta np. dla przyszłego kupca. Jeżeli ja (jako właściciel) o nią wystąpie, otrzymam pełną historię auta. Jeżeli pojawi się sam kupujący, niczego nie dostanie. Nawet jeżeli kupisz auto i jako nowy właściciel wystąpisz o taki wydruk, niczego nie dostaniesz bez zgody sprzedającego.

Tak więc w ASO raczej nic się nie dowiesz, choć oczywiście spróbować warto. A może trafi się jakiś przyjazny człek który cokolwiek Ci o autku powie tak "na gębe", bez wydruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spytałem w moim serwisie czy można otrzymać taką historię auta np. dla przyszłego kupca. Jeżeli ja (jako właściciel) o nią wystąpie, otrzymam pełną historię auta. Jeżeli pojawi się sam kupujący, niczego nie dostanie. Nawet jeżeli kupisz auto i jako nowy właściciel wystąpisz o taki wydruk, niczego nie dostaniesz bez zgody sprzedającego.

Tak więc w ASO raczej nic się nie dowiesz, choć oczywiście spróbować warto. A może trafi się jakiś przyjazny człek który cokolwiek Ci o autku powie tak "na gębe", bez wydruku.

Przed kupnem micry córce, pojechałem do aso z nr. vin micry która mnie interesowała (1 wł,serwisowana w danym aso.)powiedziano mi dokładnie wszystko o co pytałem ,oczywiście tyle ile sami mieli w kompie.Więc podejście diametralnie inne niż opisywane przez Ciebie.Widać co serwis to inne zwyczaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podejście diametralnie inne niż opisywane przez Ciebie.Widać co serwis to inne zwyczaje.

Pewnie tak właśnie jest. Tylko że to trochę dziwne, że jeden serwis tak, a drugi inaczej. Mój serwis nawet czymś to uzasadniał z tym, że ta rozmowa miała miejsce jakiś czas temu i nie bardzo już pamiętam czym.

Wniosek z tego taki, że warto spróbować w kilku serwisach do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...