Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

siatka podłogowa QQ+2


Jakub501

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim rozmiarze kupiliście siatkę do bagażnika w QQ+2? (myślę o podłogowej) U mnie, po pomiarach wychodzi trapez. Znalazłem firmę na allegro, która robi siatki na wymiar. Kupowaliście standardową, czy zamawialiście? Czy warto kupić jeszcze drugą do montażu na siedzeniach (tworzy się rodzaj kieszeni)?

 

Edit: Sprawdziłem raz jeszcze - zaczepy mam na ścianach bocznych bagażnika od strony klapy, a od strony siedzeń mam tylko na ich tylnej części (plecach) - nie ma uchwytów z prawej i lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim rozmiarze kupiliście siatkę do bagażnika w QQ+2? (myślę o podłogowej) U mnie, po pomiarach wychodzi trapez. Znalazłem firmę na allegro, która robi siatki na wymiar. Kupowaliście standardową, czy zamawialiście? Czy warto kupić jeszcze drugą do montażu na siedzeniach (tworzy się rodzaj kieszeni)?

 

Edit: Sprawdziłem raz jeszcze - zaczepy mam na ścianach bocznych bagażnika od strony klapy, a od strony siedzeń mam tylko na ich tylnej części (plecach) - nie ma uchwytów z prawej i lewej strony

 

Ja używam zwykłej prostokątnej, która dostałem razem z Vectrą. Z tyłu jest po prostu bardziej napięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką siatkę zamawiałem na allegro, faktycznie robią pod wymiar. Trzeba podać odleglości zaczepów -oni już dobiorą wymiar. Siatka jest w kształcie trapezu. Ogólnie jestem zadowolony :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi.

Zmierzyłem i zamówiłem. Do QQ+2 pasuje siatka o wymiarach 136x96.

Gumka dookoła jest naprężona, ale sama siatka jest luźna - można ją zebrać zaczepem, jeżeli wożone rzeczy są płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Zmierzyłem i zamówiłem. Do QQ+2 pasuje siatka o wymiarach 136x96.

 

A możesz podać namiary gdzie zamowiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zerknij http://www.siatkisamochodowe.pl rozmiarówek multum, a nawet jak nie znajdziesz piszesz do nich podajesz jaki szukasz rozmiar po kilku godzinach jest wykonana i w sklepie internetowym, sklepik sprawdzony sam kupowałem szybka wysyłka, dobre siatki oplatane gumą szerokości 5 mm, własnie ta guma mnie uratowała zastanawiałem się na allegro były tańsze ale bez gumy kolega kupił taką badziewie luźna wogóle się nie dostosowuje. Jak kupiłem w siatkach samochodowych i po zamontowaniu rewelka az kumpel mi zazdrosci ;) ale fakt dałem drożej niż on tylko że ja swoją teraz używam a jego to tragedia nic nie trzyma hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...