Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana płynu hamulcowego i sprzęgła


Gość kraqsek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kraqsek

Witam.

 

Płyn hamulcowy wiem jak wymienić i odpowietrzyć układ, ale problem jest ze sprzęgłem. Na serwie mam zbiorniczek i koło serwa. Który jest do układu hamulcowego a który jest do sprzęgła? Podobno jest ten sam płyn. Dodam że (tak mi się wydaje) że mam różne płyny wlane. W zbiorniczku na serwie jest inny niż ten koło serwa :)

 

A jak się już uporam z wymianą to jak odpowietrzyć sprzęgło?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem taka maszyne, ze zbiornika spryskiwaczy od ,,mana'' z pompka na 24v , wlewasz plyn ,,dot'' do zbiorniczka rurke z pompki prowadzisz do odpowietrznika i pompujesz plyn puki sie nie uzupelni zbiorniczek wyrownawczy w ten sposob nie trzeba odpowietrzac sprzegla :D i mozesz samemu to zrobic :devil: odpowietrznik powinien byc przy skrzyni biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kraqsek

Witam.

 

Uporałem się z wymianą płynu :)

 

Ale mam inne pytanie:

 

Jaki był standard wyposażenia terrano 2 z 97r.? Czy był w standardzie ABS? Mój posiada klime , elektryczne szyby, poduszkę powietrzną ale nie ma abs'u. Czy to oznacza że ABS mi nie działa czy poprostu go nie było w standardzie? Dodam że hamulce działają bez zarzutu.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...