Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne piski przy zamykaniu dzwi i podczas jazdy na wybojach


pesfajnder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem w moim patchu ze podczas jazdy na wybojach wydobywaja sie dziwne piski z okolicy chyba dzwi slychac je przy zazmknietych oknach , te same piski slychac podczas wlaczania silnika i podczas gaszenia go , oraz gdy mocniej zamkne dzwi zarowne lew i prawe , nasmarowalem smarem sprayu ogranicznik i zzwiasy ale to nic nie daje co moze byc przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem w moim patchu ze podczas jazdy na wybojach wydobywaja sie dziwne piski z okolicy chyba dzwi slychac je przy zazmknietych oknach , te same piski slychac podczas wlaczania silnika i podczas gaszenia go , oraz gdy mocniej zamkne dzwi zarowne lew i prawe , nasmarowalem smarem sprayu ogranicznik i zzwiasy ale to nic nie daje co moze byc przyczyna ?

to typowe, piszacza odboje maski silnika. mozna nasmarowac lub podklic gumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieki za odpowiedz a moze ta piszcza odboje dzwi ? bo przy zamykaniu klapy tego nie slycac tylko przy zamkniecu dzwi oraz na wybojach ? jaka gume masz na mysli do podklejania ? moze cale odboje trzeba wymienic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieki za odpowiedz a moze ta piszcza odboje dzwi ? bo przy zamykaniu klapy tego nie slycac tylko przy zamkniecu dzwi oraz na wybojach ? jaka gume masz na mysli do podklejania ? moze cale odboje trzeba wymienic ?

mi tez piszczalo jak trzaskałem drzwiami. samochod wtedy troche sie kołysze i maska lekko drga. piszcza zwykle gumowe elementy trace o metal. ja nakleilem w miejscu styku najciensze gumowe podładki przylepne jakie znalazłem. sa w sklepach z wyposażeniem dla domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam u mnie tez piszczalo i co sie okazalo po dlugim czasie nasuchiwania okazalo sie ze piszczala obudowa filtra powietrza jest ona zamontowana na gumowej uszczelce ktora z czasem zaczyna piszczec na wybojach i przy zamykaniu drzwi Wiem ze ten post byl pisany >>>> Dawno temu ale moze ta wiadomosc byc dla kogos przdatna <<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...