Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektryka


Gość lewinski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lewinski

Wyślij e-mailWitam ; mam wielka prosbe kupilem primere p12 1.8 benzyna gosc powiedzial ze nie odpala bo bateria jest calkowicie wyladowana . po przywiezieniu do domu podlaczylem nowy akumulator i nic, nie pala sie zadne kontrolki nie dziala radio , central ,dziala tylko wentylator nagrzewnicy ,dzialaja swiatla awaryjne , acha jeszcze jedno jak zamkne samochod kluczykem ,oczywiscie central nie zadziala ale gdy potem otworze drzwi to wlaczaja sie swiatla awaryjne jak nacisne na kluczyku otwieranie drzwi to swiatla awaryjne sie wylacza, zaznaczam ze przekrecenie kluczyka na rozruch nie powodyje niczego tak jakby nie bylo pradu zadnej reakcji , oczywiscie nie otwieraja sie szyby, klapa bagaznika szyber dach praktycznie nic poza tym wentylatorem wewnetrznym i awarijnymi ,prosze o porade, podlaczylem computer do odczytania kodow bledow ,ale nie ma zadnych ,nie wiem co to jest za problem ,bardzo prosze o pomoc .Jozek.

Nissan Primera.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś auto bez odpalania?????????????????????????????????????? i jazdy próbnej?????????????????????????????????

przyczyn może być wiele, ale ja bym odwiózł poprzedniemu właścicielowi bo nie zapowiada się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewinski

kupiłeś auto bez odpalania?????????????????????????????????????? i jazdy próbnej?????????????????????????????????

przyczyn może być wiele, ale ja bym odwiózł poprzedniemu właścicielowi bo nie zapowiada się dobrze

 

tak to jest jak sie kupuje bardzo tanio, ale zawsze mowia ze wszystko da sie naprawic

 

tak to jest jak sie kupuje bardzo tanio, ale zawsze mowia ze wszystko da sie naprawic

mialem nadzieje na jakas pomoc a nie na krytyka na krytyke kazdego stac ale na pomoc nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie chodzi o krytykę, tylko o naiwność kupującego, ale to Twoja kasa, więc mnei to wisi

 

z tego co piszesz nic nie działa, czyli szukał bym w głównym zasilaniu i w ECU, czy wszystko jest OK zassaj schemat i instrukcję i po kolei leć, skupiając się na głównym + z aku, ale nie tym grubym co idzie do rozrusznika, tylko tymi dodatkowymi, sprawdź na krótko, czy rozrusznik kręci, sprawdź masę na nissmo, nie udało się sprawdzić błędów kompem, czyli nie ma zasilania na ECU, poszukaj też czy jest zasilanie na skrzynce bezpieczników, poszukaj na forum opisu bezpieczników, pewnie było nei raz, to może tyle na początek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewinski

kolego, nie chodzi o krytykę, tylko o naiwność kupującego, ale to Twoja kasa, więc mnei to wisi

 

z tego co piszesz nic nie działa, czyli szukał bym w głównym zasilaniu i w ECU, czy wszystko jest OK zassaj schemat i instrukcję i po kolei leć, skupiając się na głównym + z aku, ale nie tym grubym co idzie do rozrusznika, tylko tymi dodatkowymi, sprawdź na krótko, czy rozrusznik kręci, sprawdź masę na nissmo, nie udało się sprawdzić błędów kompem, czyli nie ma zasilania na ECU, poszukaj też czy jest zasilanie na skrzynce bezpieczników, poszukaj na forum opisu bezpieczników, pewnie było nei raz, to może tyle na początek,

Dzieki za pomoc jednak sa ludzie z dobrym sercem , ale co do sprawdzania bledow to mysle ze urzadzenie do odczytywania bledow polaczylo sie z ecu bo pkazalo ze nie ma zadnych jak wchodzilem w dalsze opcje kontroli to wskazywal tak jakby tylko silnik nie chodzil , poza tym wskazal ze jest piec urzadzen z ktorych czyta dane z auta nie wiem czy powinno byc ich wiecej . czytalem gdzies ze to moze z kodem kluczyka , mam dwa i na kazdym ta sAMA REAKCJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kontrolki powinny chyba odpalić, może jak stał długo z wywalonym aku to się rozkodował, i trzeba zakodować, gdzieś chyba był opis ale nie wiem czy od P12, poszukaj

 

może TU coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...