Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie odpala po wymianie akumulatora


Gość pio_ta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj rano zapomniałem wyłączyć światła w Primerce P11 i wychechłało :) mi akumulator a że autko stało na parkingu musiałem wyjąć akumulator i przewieść go do kumpla żeby się podładował, ładowanie trwało 12 godzin, dzisiaj rano podłączyłem akumulator i ZONK rozrusznik kręci jak się należy a autko nie odpala, w czym jest problem? pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał immo. masz jakiś alarm czy inne zabezpieczenie inne niż fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj pilotem zamknąć i otworzyć kilka razy .Może coś sie podziało własnie z centralka i ten alarm cos nie hallo skoro sie rozładował aku.

Bo pompka na filtrze paliwa pewnie jest twarda jak wczesniej odpalałeś. Ale też możesz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immobilizer jest

 

ale fabryka czy dodatkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się rozwiązać problem, otwierałem i zamykałem pilotem drzwi samochodu ale to nic nie dało zadzwoniłem do kolegi mechaniora który zaproponował mi abym zrobił to samo ale z wnętrza auta i o dziwo pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oby koedzy próbowali w podobny sposób jak coś sie z aku stanie i bedzie podobny problem :whistle:

 

 

No ja miałem z tym naszym NATS taki przypadek że jezdziłem i na parkingu zgasiłem auto i otworzyłem auto będąc w środku i zamknąłem na jeden zamek i nie chciał odpalić.Ale Otworzyłem dzrwi zamknąłem normalnie i własnie pilotem w środku zmknąłem i otworzyłem chyba dwa razy albo raz tak zrobiłem i odpalił normalnie.

 

A zapomniałem powiedzieć o tym .To coś w tym musi być :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...