Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nakładki na leflektory


dbdariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze,że dla mnie to brzydactwo...oszpecenie samochodu.Nie spotkałem się u nas z takimi nakładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze,że dla mnie to brzydactwo...oszpecenie samochodu.Nie spotkałem się u nas z takimi nakładkami.

 

o gustach się nie dyskutuje ;)

 

Pytanie tylko skąd ten note ma takie coś bo szukalem na allegro nie ma takiej nakładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepsze pytania, masakra :(

 

BTW co to są leflektory :D

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za ort ;)

rzecz jasna reflektory

 

Autko to co pokazałem na zdjęciu było z francji

Edytowane przez dbdariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amartin

Witam!

 

Takie osłony można kupić w ASO. Mnie osobiście się one podobają, jednak są na dalszym miejscu dodatków które chcę zakupić.

 

Na pewno mogą się podobać lub nie, ale sprawią że auto będzie wyglądać oryginalnie. Nie widziałem nigdy takiego samochodu na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co... ;) Kiedyś były modne takie nakładki, brewki, ślepka, etc, etc...Jednak teraz-hmmm! Owszem może i oryginalne będą takie reflektory, takie inne niż std, ale na pewno będą ograniczały widoczność więc czy ma sens by mniej widzieć "by night". ;) Oczywiście jeśli kupisz to musisz je pomalować na oryginalny kolor nadwozia u profesjonalisty, bo jak to zrobisz sam pędzlem/sprayem i kolor nie będzie dobrany komputerowo to będzie dopiero badziewie i obciach. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektory notka są wyjątkowo wydajne (jak na stare tradycyjne H4) między innymi dzięki wysokiemu usytuowaniu i rozmiarom, stosując te zaślepki urody auta specjalnie nie poprawisz a strumień światła osłabisz z całą pewnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słuszna decyzja. Kiedyś przed salonem Nissana widziałem Note z takimi nakładkami. Obejrzałem to z bliska bardzo dokładnie i stwierdziłem, że nie wygląda to fajnie. Nakładki są dość duże i są przez to dość "grube". Odstają przez to od płaszczyzny reflektora, zakłócając przez to ich linię. Zdecydowanie nie wygląda to fajnie. Ale jest to kwesta gustu a o gustach się nie dyskutuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby blokowały światło to by ich nie robili i nie dopuścili...

linia światła biegnie do przeodu a akurat w miejscu gdzie są nakładki to tylko malutkie rozpryski

 

Orientował się ktoś w jakiej cenie te nakładki?

 

 

--------

dzwoniłem i koszt to 715 pln + 100 malowanie

 

drogo jednak

Edytowane przez dbdariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby blokowały światło to by ich nie robili i nie dopuścili...

linia światła biegnie do przeodu a akurat w miejscu gdzie są nakładki to tylko malutkie rozpryski

 

Pytanie, czy jest to produkt homologowany???

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby blokowały światło to by ich nie robili i nie dopuścili...

linia światła biegnie do przeodu a akurat w miejscu gdzie są nakładki to tylko malutkie rozpryski

 

Orientował się ktoś w jakiej cenie te nakładki?

 

 

--------

dzwoniłem i koszt to 715 pln + 100 malowanie

 

drogo jednak

 

 

1000 zł za coś takiego? :rofl: :rofl: :rofl: za taką kwotę można zainstalować sobie światła przeciwmgielne i reflektory do jazdy dziennej - w tym akurat widzę jakiś sens - i jeszcze na paliwo sporo zostanie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł za coś takiego? :rofl: :rofl: :rofl: za taką kwotę można zainstalować sobie światła przeciwmgielne i reflektory do jazdy dziennej - w tym akurat widzę jakiś sens - i jeszcze na paliwo sporo zostanie :devil:

 

Nissan ma całkowicie chore ceny akcesoriów i dodatków. Za dwie chromowane obwódki do świateł przeciwmgielnych 500 PLN czy 1000 PLN za plastikowe nakładki na nadkola... 500 PLN za nakładkę na przedni zderzak w kolorze chrom itd... Nie mądra polityka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ceny w ASO spore. Dowiadywałem się co do bazy na dach i też cena była dwukrotnie wyższa niż w sklepie/www. Jeśli będziesz przyciemniał szyby to nie rób tego w ASO-cena też wyższa, a jakość ta sama co w warsztacie specjalizującym się tym. Oni w ASO tego nie robią i do nich przyjeżdża ekipa z zewnątrz, a wiadomo każdy musi zarobić. No OK będziesz miał wpis do książki...ale po co. ;) Jednak wybierz odpowiedni warsztat (nie firmę kogucik) by nie spartaczyli tej foli, dali "papier", gwarancję i wyciągali przy klejeniu szyby w tylnych drzwiach (trójkąciki tylne oraz tylna szyba nie jest demontowana i oklejana jest od środka) bo bez demontażu długo nie wytrzymają folie na szybach, które się otwiera. Pozdrawiam :)

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny akcesoriów oryginalnych są z kosmosu. Sami pracownicy ASO polecali mi felgi Ronala zamiast oryginalnych Nissana.

 

Co do tych nakładek na reflektory, moim zdaniem wyglądają ciekawie, ale przy tej cenie ich zakup mija się z celem.

 

Znalazłem warsztat który nakleja folię na Notka za 280 PLN (bez okien kierowcy oczywiście). Okna pasażerów okleja w całości. Daje gwarancje i certyfikat.

 

Myślę że to tanio, a nawet podejrzanie tanio.

 

Przy okazji, czy taka folia bardzo pogarsza widoczności przy parkowaniu tyłem?

Edytowane przez amartin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużej mierze zależy to od stopnia jej przejrzystości, więc akurat z tą szybą bym nie przesadzał, lepiej ciemniejsze dać na szyby boczne w drzwiach tylnych i trójkątne, nieco jaśniejsze na boczne przednie

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogarsza, a "by night" nawet poprawia jazdę...nie oślepiają Cię auta (Notki) jadące za Tobą. ;) Co do folii...raczej daje się w jedym odcieniu wszystkie 5 kawałków. To Twój wybór, ale 8 na 10 fachowców poleca wszystkie szyby z jednej folii. Oczywiście przepuszczalność z głową...Wnętrze się nie nagrzewa, nie niszczy się/nie płowieje wnętrze, podnosi się komfort jady, a i wozik wygląda na klasę wyżej. ;) Folie oczywiście w jednym kawałku...zero łączeń na 1 szybie. W 206-tce mam "piecowo" dymione szybę...super sprawa! :)

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mam sprawdzoną firmę na Śląsku. Gość, tak jak piszecie, obsługiwał m.in ASO Opla. Oczywiście wszystko legalnie z certyfikatami. Cena też dobra.

co do stopnia przyciemnienia najlepiej około 5-10% ciemniej niż oryginalnie nissan stosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...