Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Włączam spryskiwanie i nie włącza sie wycieraczka


dbdariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba nie tak. Powinno się automatycznie włączyć wycieranie. Gdzie co moge sprawdzić. Tylna jest ok... tylko przód dziwnie.

 

Po zdjęciu plastku z bezpieczników widzę jakiś nieprzyczepiony do niczego kabel.... u was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spryskaniu płynem, przednie wycieraczki nie włączają mi się automatycznie. Tylna włącza się - przednie nie.

Ależ oczywiście że się włączają zarówno przednie jak i tylna. Dziwne że u Was jest inaczej.

Edytowane przez arek_sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacz należy przytrzymać ok 2-3 sek,wycieraczka ruszy,ma takie opóźnienie.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacz należy przytrzymać ok 2-3 sek,wycieraczka ruszy,ma takie opóźnienie.

 

Chyba, że tak. Ja zawsze spryskuję krótkimi seriami i pewnie dlatego wycieraczki nie zdążyły ruszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak krótkimi seriami włączam to nie zaskoczy,muszę przytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie opóźnienie ma sens - chodzi o to ,żeby pióra wycieraczek nie tarły suchej szyby - Japończycy myślą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak krótkimi seriami włączam to nie zaskoczy,muszę przytrzymać.

 

Sprawdziłem i faktycznie wszystko działa. Do tego dość fajnie. Po spryskaniu wycieraczki machną parę razy, potem chwila przerwy (chyba, na resztki ściekającego z szyby płynu) i potem jeszcze jedno machnięcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie opóźnienie ma sens - chodzi o to ,żeby pióra wycieraczek nie tarły suchej szyby - Japończycy myślą :rolleyes:

 

Pewnie znajdą się tacy, którzy będą krzyczeć, że przez te 2 sekundy (nie mierzyłem, ale mam wrażenie że u mnie to jednak trwa krócej) nie widzisz drogi więc to baaaaardzo niebezpieczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajdą się tacy, którzy będą krzyczeć, że przez te 2 sekundy (nie mierzyłem, ale mam wrażenie że u mnie to jednak trwa krócej) nie widzisz drogi więc to baaaaardzo niebezpieczne :D

 

U mnie też nie trwa to 2 sekund. Myślę że to taka pełna sekunda ;). Zawsze pryskałem "krótkimi seriami". Jak przytrzymałem do chwili uruchomienia wycieraczek doszedłem do wniosku, że to optymalny czas. Nie za długo, nie za krótko. Szyba jest dobrze zroszona a czas do uruchomienia wycieraczek nie przeszkadza w prowadzeniu auta.

Nie ma to jak odkryć coś w samochodzie po roku użytkowania ;).

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...