Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Samoregulatory NIssan Pickup d21 1994r


Gość Scream_no1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Scream_no1

Witam!

 

Mam Nissana Pickupa D21 94r 2,4 KAT KA24E 4WD

Przeglądałem forum w poszukiwaniu jakiś informacji na temat samregulatorów, poza info że komuś nie działają nic więcej nie znalazłem.

 

auto ma już na bide ze 300 000 przebiegu albo więcej. zębatki na samoregulatorach wytarły się miejscami a blaszka która ją popycha wytarła się i jest "szczerbata" :-) Na razie radzę sobie z tym ściągając co jakiś czas bęben ustawiając ręcznei tak żeby bęben wchodził z lekkim oporem. Byłem w ASO nissana, powiedzieli że mogą mi sprowadzić samoregualtory w promocyjnej cenie 1070 zł na sam koniec dodali że za sztukę :-D co już szczerze mnie ubawiło. Pytanie teraz Takie czy ktokolwiek z was nie orientuje się czy z jakiegoś innego nissana by nie pasowały wiem że identyczne są w D22 i na tym się kończą moje wiadomości. Dosyć dużo jeżdżę często z załadowanym autem i ściąganie bębnów co miesiąc robi się nudne :-/

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Most założyć z tarczami, coś z Patrola. Wersje z LSD są tanie, a wersja z pełną blokadą, wychodzi taniej niż ARB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...