Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompowtryski


234diego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie sprawa jest poważna poszukuje do almery tino 2,2 dci rocznik 2005 czterech pompowtryskiwaczy o poniższych symbolach

DENSO

BN8H

16600BN820

07S02147

 

Niestety padły 9pisalem o tym kopceniu. pompowtryski musza byc takie o tych numerach inne nie pasują .prosze o kontakt i ewentualne jakieś wiadomości nAWET pod nr. tel.602761703. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wroclawiu na ulicy Szczesliwej 17/13 jest firma ktora sie zajmuje sprzedaza czesci do diesli. Zadzwon sobie jutro pod numer telefonu 695 751 862 i dowiesz sie tam w sprawie pompowtryskiwaczy czy ewentualnie posiadaja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W almerce masz układ common rail, a nie pompowtryskiwacze. Tam jest pompa dająca ciśnienie na listwe i dalej na zwykłe wtryskiwacze sterowane elektronicznie. Pewnie to zwykła pomyłka ale tak się wtrąciłem dla ścisłości(bez wymądrzania). Co do samych wtrysków, ewentualnie regeneracji raczej nie pomoge. Pozdrawiam i życze szybkiej i taniej naprawy autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie pompowtryskiwacze lecz wtryskiwacze pizoelektryczne, właśnie jestem po leczeniu tego cuda. Spec od diesla wypłukał je w jakimś płynie i udało się je uruchomić i skalibrować. Myślałem o wymianie na nowe ale cena zaporowa jeden od 1800 zł nawet do 2400 zł, szukaj dobrego fachowca ,któremu się chce pogrzebać i poszukać innej alternatywy niż wymiana. Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam do was pytanko. Czy ktoś z was kupował wtryskiwacze na allegro. Chodzi mi o używane wtryskiwacze. Niestety na chwilę obecną nie stać mnie na regenerację wtryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś najpierw duża dawką środka Liqui Moly? - Koszty o wiele mniejsze!!!!!! Może jeszcze nie jest potrzebna regenaracja? I nie chce mi się wierzyć, że padły od razu 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak. Auto nie chciało palić. Sholowano mnie na warsztat. Tam zostały sprawdzone wtryskiwacze. Jeden padł i go zregenerowali (850zł) i powiedzieli mi że 3 pozostałe też są w kiepskim stanie. W tej chwili auto 2 razy zakręci puki zaskoczy. Ale mam wrażenie że z każdym dniem (od regeneracji minął tydzień) pali gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gdzieś w pobliżu serwis Boscha, to udaj się do nich. Oni mają odpowiedni sprzęt i wiedzą co do czego, oraz umieją ponownie skalibrować wtryski jak i pompę. Oczywiście serwis a "serwis", to też różnica. Preparat powiedzmy że kosztuje 100zł i wlejesz na 40 l paliwa /dawka uderzeniowa/, a nóż się poprawi??? Wtedy o wiele więcej zaoszczędzisz, a jeśli się nie uda, to zawsze możesz wydać więcej na nowe, ale to już w ostateczności i po innych próbach tańszych.

Swego czasu w innym autku, benzyna + gaz, ale też wtryski, pewien mechanik sasugerował wymianę wtrysków, gdyż autko niedomagało. Mówił cenę ale nie pamiętam, lecz też była wysoka, więc się wstrzymałem.

W między czasie zadzwoniłem do innego, a on przez telefon najpierw doradził mi aby wlwć preparat do czyszczenia wtrysków do paliwa - nie pamiętam już jaki i zrobić trochę km na samej benzynie, może przeczyści - a na wydanie pieniędzy i naprawę zawsze przyjdzie czas. Akurat szykowała mi się trasa ok 400km, więc się nad tym nie zastanawiałem, tylko wlałem preparat do benzynki i w trasę.... Straciłem tylko na preparacie, noi na benzynce na trasie /zamiast gazu/. Wszystko ustapiło, wtryski przeczyściło i wiem że dużo zaoszczędziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...